Heb nu vanaf dinsdagochtend gevoelige borsten, wat erger lijkt te worden. Mijn NOD is pas 1 september. Vind dit zwangerschapsverschijnsel nog een beetje te vroeg. Vanaf gisteren is de gevoeligheid toegenomen en vandaag kan ik het iets pijn noemen. Toch zwanger?
Of........komt het door de oefeningen die ik heb gedaan. Sport, gewichten, trainen van schouders en bovenarmen. Kan natuurlijk ook spierpijn zijn.........ga daar maar vanuit (ook al was het dinsdagochtend al licht aanwezig, terwijl ik dinsdagavond pas gesport heb).......kan het ook niet tegenvallen.
Verder heb ik moeite met kijken. Zie alles wel goed, maar ogen hebben moeite met instellen. Van dichtbij naar ver kijken is echt een crime. Heb ook regelmatig (lichte) hoofdpijn en duizeligheid. Zelfs zonder achter het beeldscherm gezeten te hebben zie ik niet prettig. Gisteren bij Opticiën geweest. Heb een sterkte van 0.00 en -0,25. Eigenlijk prima dus! Maar........hij kon het niet helemaal goed meten. Kan zijn dat mijn oogspieren ontzettend hun best doen om goed te focussen. Dit harde werk van de oogspieren kan mijn klachten veroorzaken. Dus......toch maar naar de oogarts om een uitgebreidere test te doen.
reacties (0)