Verschrikkelijk duizelig, zo bang :(

Het begon gisteravond toen ik van de wc terug liep naar de bank, ik werd ineens heel erg duizelig alsof ik me ergens aan vast moest pakken omdat ik anders zou vallen.. Ik kreeg ook tintelingen door mijn hele lichaam.. Ik heb het vandaag weer :( durf niet meer op te staan van de bank. Ben momenteel ook bij mijn vader en durf gewoon niet meer terug met de auto naar huis. :( ik eet gewoon goed., wie weet wat dit kan zijn en hoelang dit duurt?

417 x gelezen, 0

reacties (0)


  • kleintjekemps

    kan temaken met een lage bloeddruk.. ik had dit ook tot de 23 weken heel veel last van gehad neem een zout dropje of een kop bouillion,.. en neem rust..

  • zoeylove

    Lage bloeddruk. Dit had ik ook.

    Je kunt zoute dropjes kopen of een zakje chips om bij je te dragen. Zodra je dit voelt kun je daar wat van nemen. Blijf wel zitten want je kunt echt het gevoel krijgen dat je van je stokje gaat.

    Ik ben tijdens mijn zwangerschap ook een paar keer echt goed ziek geweest door die lage bloeddruk.

  • Babyl0ve

    Heb de verloskundige gebeld en die zei dat het misschien kon komen doordat de bloeddruk beetje daalt ofzo ben de laatste tijd sowieso al niet lekker kan ook door griepje ofzo komen.. Maar k heb het ook als ik zit,, het gevoel dat ik val en dan ergens aan moet vasthouden :(

  • marjo1981

    ik had dat ook rond die weken, ben toen bij de vk geweest, maar blijkt dat je lijf veel bloed aanmaakt in die week en dat je je daar raar van gaat voelen, ik zou even je vk bellen

  • Grote verrassing

    Ik zie dat je zwanger bent. Anders even langs verloskundige of even bellen en je bloeddruk en ijzer laten checken. Missc zijn die wel laag.