Ik voel me raar... =S

Ik blijf me maar voelen alsof ik ongesteld moet worden, zo krampjes of steekjes (weet niet precies) in mijn buik. Is dat normaal?

430 x gelezen, 0

reacties (0)


  • **Mama-van-Damian**

    Da's vrij normaal hoor. Ik heb vanaf het moment dat ik dacht dat ik ongi moest worden en dus zwanger bleek te zijn, ongeveer een week of 5 lang gehad van menstruatie-achtige krampen. En die deden me nog veel meer zeer als dat ik normaal ongi moest worden.

    Sterkte ermee, maar het gaat vanzelf weer over hoor en het voor een goed doel denk maar.
    xxx

  • wilma77s

    Denk ook dat het normaal is. Ik heb het ook, en nog, en ik ben nog steeds zwanger volgens mij hahah. Je moet alleen opletten als je echt erbij gaat bloeden. Verder lekker proberen te genieten!!
    xx

  • catzillas

    Ik heb dit ook gehad in het begin van de zwangerschap, ik meen dat het je baarmoeder is die nu al aan het veranderen is. (ik ben nu 31 weken zwanger) Volgens mij is het heel normaal! Zolang je geen bloedverlies zeker.

    greetz catz