Onze baby wil geen baby zijn

Waarom gaat het zo ontzettend snel met ons derde kindje?
Toen ik net bevallen was zaten we midden in een verhuizing, dus dan kijk je daar naar uit en lijkt het alsof je minder bezig bent met de babytijd.
Met twee kindjes al rondlopen heb ik sowieso het idee dat alles sneller aan me voorbij gaat.
Eenmaal verhuisd, en in de rust is onze baby enorm snel gegaan met haar ontwikkeling.
Met 4 maanden begon ze te rollen, met 6 maanden kroop ze, en nu is ze 7 maanden en trekt ze zich overal bij op en wil alleen nog maar staan.
Enorm genieten natuurlijk, maar onze andere twee kinderen deden zo lekker rustig aan, en waren juist vrij traag met alles.
Ik moet haar de hele dag in de gaten houden, want de hele dag hangt ze of in de planten, of ze staat ergens bij op en valt.
Ze is natuurlijk best klein nog, dus ik vind dit best pittig🤣.
Verder is het een heerlijk vrolijk meisje, met volgens mij best wat pit🙈. Maar dat mag ook wel met 2 oudere zussen boven je.
We genieten iniedergeval enorm van ons handenbindertje🤍.

1701 x gelezen, 3

In Baby

reacties (9)


  • AshleyJessy

    Ik weet niet beter dan dat ze zich zo ontwikkelen. Probeer ze maar is tegen te houden 😅

  • Druif89

    Haha zo herkenbaar. M'n 3e is 9 maanden. Kan al staan en zou het liefste ook al lopen. Hij draagt ook al maat 92 😅 de derde is ook meteen de laatste hier, dus het voelt af en toe extra pijnlijk dat het lijkt alsof hij de baby tijd overslaat 🥲

  • Assiral

    Wauw maat 92!

    Hier is ze dus nog niet zo groot, maatje 68 nog. Daarom vind ik het ook zo gek er uit zien 😂. Maar hier inderdaad ook de laatste, dus heb het er moeilijk mee soms hoor😅.

  • Druif89

    Ja ik vind dat dus ook niks dat hij zo door die maten vliegt 🙈 hallo je bent een baby geen peuter zegmaar haha

  • JustAMom

    Ooh, dat herken ik zó erg! Had ik een baby, moest ik bij de Hema alsnog de baby-afdeling overslaan 🙄

  • Linde-1

    Die derde ook altijd 🙈. Onze derde is ook echt een handenbindertje met een hele sterke eigen wil. Dat ken ik echt niet zo van zijn broers, die waren echt makkelijk vergeleken met hem 😂.

  • Assiral

    Hahaha ik hoor het heel vaak met de derde inderdaad😂.

  • My-two-Pride-and-Joys

    Haha het lijkt wel of je mijn jongste zoon omschrijft! Bij het eerste bezosk van het CB stonden die al te kijken want hij kon al een hele tijd zijn hoofd recht op houden en op twee armpjes steunen. Hier ook een mega snelle ontwikkeling, met 9,5 maanden liep hij en ik kon er vanaf 7 maanden ook constant achteraan want hij klom ook al overal op.. ik was blij dat ie met twee jaar naar de peuterspeelzaal kon😅 en ook pittig karakter idd. Voor mijn gevoel dus ook maar een hele korte babytijd gehad!

  • Assiral

    Ohhhh nee lopen met 9,5 maand! Jeetje

    Dat lijkt me mega pittig