Tis weer woensdag, de ene dag in de week dat onze koter naar het kdv moet. En ik ben blij dat het voorlopig bij een dag blijft want het is een heel gedoe om alles en iedereen op tijd de deur uit te krijgen. Petje af voor alle gezinnen die dit iedere dag klaarspelen. Om 06.30 gaat de wekker en spring ik onder de douche, eerst zelf even aankleden en eten en dan de koter. Vervolgens alle tasjes, koelboxen, kolfapparatuur, maxicosi, kind en moeder inpakken en op de fiets hijsen.
Maar als het dan zover is vind ik het echt prachtig. Mn poppie en ik op de fiets door de stad. Nog steeds kijken mensen hun ogen uit want je ziet ze niet veel, de maxicosifietsdragers. Zoals ik pas ook al las op de vraag en antwoordpagina hier zijn er ook een hoop mensen die een sterke mening (lees afkeurende houding) hebben tov dat ding. Maar ik ben ervan overtuigd dat het niet minder veilig is dan stoeltjes voorop de fiets, buikdragers of zelfs kinderwagens. Maar laat ik vooral de discussie niet oprakelen..
Brengt me trouwens tot het volgende punt; ik vind het echt verbazingwekkend hoe kinderen een vrijbrief zijn voor jan en alleman om hun mening aan je te verkondigen. Kijk, als je een vraag stelt, dat moet je tegen de antwoorden kunnen. Maar in het dagelijks leven kom ik zoveel mensen tegen die je ongevraagd hun mening geven over hoe mn kindje is aangekleed, of waarom ze huilt of waarom ze lacht etc etc.. Ik probeer maar gewoon vriendelijk te glimlachen en mijn olifantenhuid te kweken, maar ik ben er nog niet aan gewend.
goed, genoeg weer voor vandaag, we gaan maar weer ns aan het werk. En dan aan het einde van de dag als een speer naar het KDV om mn vrachtje op te halen. kannie wachten
x
reacties (0)