20 weken echo gehad

Vanmiddag mocht ik alweer langskomen voor de 20 weken echo... Het gaat zo belachelijk snel! Ik vergeet nog steeds dagelijks dat ik zwanger ben. Alleen het gekriebel onderin mijn buik, als ik zit of lig, herinnert me eraan. Natuurlijk ook mijn buik, maar dat ben ik eigenlijk al gewend. Ik ken mezelf nog amper zonder buik hahaha.
Gelukkig was alles goed, voor zover te zien natuurlijk. Aan het eind vroeg ze nog of ik het geslacht wilde weten. Uiteraard wilde ik dat. Ik had al een heel sterk vermoeden en voorgevoel. Ook tijdens de echo dacht ik het meerdere keren gezien te hebben. En jahoor, ik had wéér gelijk: Een meisje!
Ze lijkt op de echo erg veel op Bruce. Ik ben nu al nieuwsgierig naar hoe ze er in het echt uit zal zien!

472 x gelezen, 0

reacties (0)


  • beebjezk

    ow zie nu pas dat echt een meisje geworden is :D loool :D
    alé khad het dan toch juist e ;)

  • m-i-e-p

    joehoe een meisje. leuk zeg! En alweer 20 weken. Dat gaat niet normaal hard!!!!

  • engeltje en bengeltje

    Jeetje het gaat idd weer erg snel. Geniet van de andere helft. Liefs

  • WeenHi

    Als ze op Bruce lijkt lijkt ze volgens mij ook op Ashley.

  • Papaya

    Prachtig! Nogmaals gefeliciteerd.

  • 3epupke

    Fantastisch!!! en fijn dat alles goed is!!

  • 1princess4boys

    super!!!!

  • danauwtje

    vanaf t moment dat ik op bb zit langer dan dit profiel volg ik je eerst bewust steeds meer onbewust. En dan kom ik op een blogje tegen 20weken echo!!! helemaal verbaast heb ik hier wat gemist ja dus wat een super leuk nieuws om zo ff te lezen gefeliciteerd en een meid erg gaaf hoor !!

  • mamavaniris

    nogmaals super leuk meid en gefeleiicteerd

  • IreBri

    Je hebt gelijk dat ze op Bruce lijkt!!! Super dat alles prima gaat!

  • Martiine

    Gefeliciteerd met de goede echo!!

  • super.mama

  • magster

    Mooi, zeg....nu begint het bij mij ook weer te kriebelen

  • Draakjes

    Wat een plaatje! Bruce krijgt het nog zwaar met al die meiden straks:D

  • nagget

    Gefeliciteerd, leuk een meisje!

  • Tweedochters

    Gefeliciteerd, heel leuk voor Ashley om mee op te trekken
    En fijn dat alles goed was.
    Liefs

  • Dj~Ij

    Leuk dat je ook 3D mocht kijken.

  • MamaVanMikey

    Mooie echo's zeg

  • marilin

    Wat leukkkk en mooii!! Ben blij voor jullie joh!!
    Weer zo'n knapp kind erbij :D x

  • Roosje

    Mooie foto's zeg, super leuk! En het gaat hard maar je was ook al zo ver toen je er achter kwam :-)) . Fijn dat alles goed gaat.