Echt een lieverd

Mijn schatje is zoooo lief. Bruce bedoel ik dan natuurlijk hè...

Vanmorgen vroeg ik:
"Waar is de klok?" en hij wees naar de klok en zei: "Da!".
"Waar is de lamp?" Hij keek naar boven, wees hem aan: "Da!"
"Ga eens klappen?" Hij klapt blij.
"Zwaaien?" En daar gaat zijn handje hoor.

"Waar is schaapie?" Hij keek rond en pakte zijn knuffelschaap.
"Schaapie kus?" SMAK op zijn schaap.
"A..... kus?" SMAK op mijn buik

Gisteravond was ik in de keuken. 'Toevallig' was Bruce er ook bij. Angelo riep of ik hem iets wilde geven. Ik pakte het, gaf het aan Bruce en zei: "Ga maar aan papa geven!" Liep meneertje ermee naar de woonkamer en gaf het aan papa. Zooo lief.

"Klap eens in je handjes" is ook zo grappig. Hij kent de gebaren die bij het liedje horen heel goed.
Klappen in de handjes, handjes op zijn bolletje en handjes in de hoogte...
Schaapie doet ook weleens mee. Dan 'zing' ik dat liedje met een heel raar stemmetje, alsof ik dat schaap ben. Bruce lachen, en pakt dan de pootjes van dat schaap om ermee te klappen. Daarna doet hij de pootjes op het hoofd van schaapie whahaha en zelfs in de hoogte. Ik lach me rot. Papa keek echt zo vreemd en trots toen hij dat van de week zag!

Ook al praat hij niet, hij begrijpt echt wel genoeg merk ik. Veel kinderen doen en praten al veeeel meer (als ik alles moet geloven), maar voor mij is dit al heel wat. 1,5 jaar geleden wist hij nog niks en moet je nu zien. Echt bijzonder. Alleen zie ik hem over een half jaar echt zijn naam nog niet schrijven, zoals zijn moeder wel deed ;-)

498 x gelezen, 0

reacties (0)


  • k.abouter

    Wat leuk Eva! Ze snappen inderdaad al zo veel ook al praten ze nog niet veel :)

  • Sannie37

    Wat gaaf ;-) En wat lieffff ...

  • mama-boontjes

    heee..echt alles wat k hier lees komt zoo bekend voor.. stacey weet dan nog niet klok en lamp maar als k zeg, zoek je schoenen even.. dan gaat ze ze echt zoeken en vind ze ze ook.. ze praat ook heel weinig nog maar begrijpt zoveel.. toevallig net, was ze met t peper vaatje aan t spelen en wy waren t ineens kwijt.. zoeken en zoeken... dus ander vaatje laten zien en vragen waar is die nou?? ga is zoeken en zij liep dr zo naar toe.. hahaha zoo trots dan !! dus maak je nie druk, paar maanden terug kon die dit allemaal nog niet en wie weet wat die over een half jaar kan. !!

  • derya80

    Wat een schatje he?
    Mijn dochter is 17,5mnd en kan ook niet echt praten.Ze begrijpt ontzettend veel, echt een slimme tante is ze wel hoor!!
    Als ik zeg mama verschonen, gaat ze al op tapijt liggen met een pak lotiondoekjes en pampers in haar handen.En als ik iets vraag doe maar in de prullebak gaat ze naar de keuken en hoppa alles in de prullebak...Hahaha En nog veel meer opdrachtjes die ze bergijpt.
    Ze zegt sinds gisteren 2 woorden tegelijk Anne(=Mama) open.Bv. haar fles of deur...Echt lieefff gewoon he!
    Ik maak me ook geen zorgen, ze hoort gewoon bij de latertjes...Komt strx allemaal wel!!
    xx

  • Zaijalu

    Wat een schatje.....

  • miss-i

    Met 18 maanden zei Ilani ook niet zoveel hoor. Denk dat er mss wel paar uitzonderingen zijn maar ze begrijpen de mama en papa maar al te goed. Echt schattig hé die vooruitgang zien :)

  • flappie23

    leuk om te lezen
    kan niet wachten tot damian ook dingetjes gaat doen laggen babbelen enz

  • WinterBeertje

    Knap hey!!!hier sta ik af en toe ook gewoon te kijken hoeveel ze in principe al weten hhahahahahaa!!!!!stelletje wijsneuzen hahahaa!!!

    Xxxxxx

  • Elina79

    Wat een lieverd!!!

  • MamvanMeetje~Niam

    Aymé begint het praten onder de knie te krijgen, zo nu en dan met wat russisch erdoor, maar dat mag de pret niet drukken.
    Bruce is een pienter kereltje ;-)
    Liefs

  • anouk

    Het wordt alleen maar leuker met de dag. Mijn oudste praatte ook pas met 2.5/3 en nu praat hij als brugman. Kon jij echt je naam schrijven met 2:-).xx

  • **Mama-van-Damian**

    Ja leuk hè? Damian praat ook nog niet, maar begrijpen doet ie echt wel veel merk ik. Idd ook in de handjes klappen en op het bolletje, alleen nog niet in de hoogte. En ook zwaaien en kussen.Het blijft gewoon heel bijzonder hoe ze van niets zoveel kunnen leren.

  • EandE

    Heerlijk, misschien moet mama hem het wel leren

  • Martiine

    Goedzo Bruce!
    je bent nu al een hele grote stoere broer ;)

  • -Mamavan6-

    Leuk he meid ,het word steeeeeedsss leuker hahahah!

    xxxx