Vanmorgen naar dreumesdans geweest. Bruce vond het weer leuk en deed eigenlijk vanaf het begin al 'mee' deze keer.
Daarna even met het kereltje de stad in geweest. Zonder kinderwagen, dus meneer moest lopen. Ook dat vond hij erg leuk. Ik moest af en toe wel een sprintje achter hem aan maken, maar verder ging het wel goed.
Bij de Hema nog een jasje voor hem gekocht. Hij heeft natuurlijk al een winterjas, maar die is best groot en érg warm. Deze kan nog op de iets minder koude dagen. Bovendien denk ik dat hij zijn andere winterjas de volgende winter ook nog makkelijk zal passen, dus het is niet teveel.
Daarna even naar H&M en daar een muts, sjaal, zwart joggingsbroekje en kort broekje voor thuis of in bed gekocht. Voor het geld hoefde ik het niet te laten, het was nog net niet gratis.
Snel nog even naar Albert Heijn, en toen lekker naar huis.
In de auto was hij al in slaap gevallen (11.45 uur), en ik kreeg hem niet meer wakker hahaha. Moest ik hem, de boodschappentas en de andere 2 tasjes dragen. Oh ja, mijn handtas ook natuurlijk nog... en dat met een pens van ruim 26 weken. Maar ja, het ging goed. Thuis meteen meneer op bed gelegd. Zelfs toen werd hij niet wakker hahaha. Jeeeejjj kunnen we niet iedere dag naar dreumesdans????!
Hier wat foto's van de winteroutfit! Hij is erg blij met zijn muts en rent het hele huis ermee door. Ondertussen slaat hij af en toe op zijn hoofd hahahaha gekkie.





reacties (0)