Dreumesdans

Pas had ik gelezen over dreumesdans, en ook een sportschool bij mij in de buurt gevonden waar die 'lessen' gehouden worden. BB-vriendin Miemsje die vlakbij woont, was ook wel geïnteresseerd in dreumesdans voor haar zoon en informeerde bij de sportschool. Het is eigenlijk van 1,5 tot 4 jaar, maar ze mogen ook al komen vanaf dat ze kunnen lopen. Mooi dus!!

Toevallig hadden ze dit weekend open dag en ook gratis proeflessen.
Vanmiddag dus met z'n 3-tjes daar naartoe gegaan. Het was van 12.30 tot 13.00 uur.

Miemsje ging ook met het gezin van 3 en daar zagen we elkaar dus ook meteen voor het eerst hahaha wel raar hoor!! (Annetje, jou durf ik nog lang niet te ontmoeten denk ik!!!!!!!).
Haar zoon was alleen in slaap gevallen onderweg daar naartoe, en werd pas aan het eind van de les wakker helaas hahahaha. Daarna ging hij wel even los.

Bruce vond het erg leuk. Eerst keek hij een beetje de kat uit de boom. Wel vreemd, zoveel andere kinderen en dan die muziek erbij, in een andere omgeving... Later bleef hij rondjes lopen en toen ging hij ook zelfs nog dansen hahaha. Wel weer op zijn eigen manier uiteraard ;-)

Wat ik wel jammer vond is dat ze echt alleen kinderliedjes draaien. Maar ja, daar kan Brucie ook wel aan wennen denk ik, al heeft hij liever 'echte' muziek!

Na afloop heb ik Bruce meteen ingeschreven. Geen inschrijfgeld, geen borg, eerste maand gratis. Kost 10 euro per maand, en dan mag hij 1 keer per week komen, een half uurtje. Dat is dus best te doen. Als Bruce er niks meer aan vindt dan kan ik gelijk opzeggen. Die maand moet dan nog wel betaald worden, maar we zitten er geen jaar aan vast gelukkig.

Ik heb wel gefilmd, maar omdat ik zelf op de achtergrond klink als een hinnekend paard van het lachen, zet ik ze maar niet online... ik hou het bij 1 foto, waar eigenlijk ook weinig op te zien is, behalve 2 Babybytes baby's.

540 x gelezen, 0

reacties (0)


  • engeltje en bengeltje

    Wow leuk dat dreumes dansen. Bijna alle kinderen vinden dansen leuk.

  • marilin

    ah wat leuk zeg..kan ie lekker los gaan daar haha..
    xx

  • EandE

    Zo stoer in zn broekje

  • Meslina

    hahaahaha, ik wil de video zien!! Lijkt me ook leuk zoiets. Maar aangezien ik tussen een en al boeren woon, denk ik niet dat er zoiets hier bestaat =(

  • ~Mama~van~4Meiden~

    Leuk zeg!!
    Jammer van het filmpje haha maar er komt vast nog wel een keer een filmpje denk ik zomaar ;)
    Ben benieuwd!

  • IreBri

    Leuk dat je er niet een jaar aan vast zit! Ik denk dat Bruce het enig gaat vinden!

  • ann

    Leuk zeg! Genieten is dat he om je kindje zo groter te zien worden. Weet je wat ook een leuk dansnummer voor Bruce is: 'Daddy Cool" Mijn zoon is helemaal weg van het nummer haha hij vind die reclame van even apeldorn bellen ook zo grappig. Op vakantie hebben we het nummer veel gedraait en stond hij steeds te zwingen. Ik vind het wel een cool jongensnummer. Ook voor Brucie ookal is hij nog wat kleiner dan T.

  • trotse~mama

    Oh wat leuk zeg! Jammer van het filmpje haha!
    Maar er zal vast nog wel een filmpje zonder hinnekend paard komen..?! ;-)

  • rebeccatje

    Leuk hoor meis wij gaan 15 september voor een proefles en dan is het om de week 1,5 uur hier ben benieuwd hoe ze het vind.

  • druifje236

    WIJ WILLEN FILMPJES! WIJ WILLEN FILMPJES! WIJ WILLEN FILMPJES! (met de vuisten op tafel bonzend, natuurlijk) Hahahaha!!!!

    Is leuk, hè? Bij mijn ouders in de dansschool werd ook Peuterdans gehouden. Errug leuk.Lerares deed dat ook erg leuk. En niet alleen maar kinderliedjes. Zij had, toen ze er mee begon, ook een dreumes van 1,5 die "echte" muziek ook helemaal te gek vond. Wel was de eis, dat vaders en moeders mee deden. Was dat hier ook zo?

  • zoe1980

    Wij willen FILMPJES!!!!!!!!!! Leuk idee trouwens, dreumesdansen. Ga hier ook maar eens informeren.

  • Dj~Ij

    wat leuk. En de prijs valt ook reuze mee. Zei van de week tegen manlief dat wij na de vakantie ook op zoek gaan naar zoiets hier in de buurt.

  • LoveJay

    nu zou ik dat filmpje wel heel graag willen zien :p

  • Baby3aug2020

    Wij willen het filmpje zien!!!!! xD

  • mamavanstacey

    Wat ontzettend leuk zeg.
    Ga hier ook eens rondsnuffelen voor zoiets.
    Geniet ervan

  • florzinha

    Wat leuk zeg maar ben wel benieuwd naar het filmpje!!!! Zet het geluid dan gewoon uit! (dan horen we wel geen muziek....) hahaahah.Maar ik ben ook wel benieuwd naar hoe dat in zijn werking gaat!
    Liefs xxxjes Fleur!

  • Apiejoekie

    Ik wil de nieuwe "bonfire"ook wel graag horen :)

  • Martiine

    In galop bruce ;).. ik wil dat filmpje ook wel zien :P

  • birbir

    Klinkt goed! Toen je er vorige keer al over schreef leek het me erg leuk, Dido is ook gek op muziek. Ik ga hier in de buurt ook maar eens informeren. Jammer van dat filmpje.. ben dol op hinnekende paarden whaha ;)