Jaaaaaaa ik weet het..... belachelijk vroeg!! Maar ik had geen zin in maanden twijfelen en uiteindelijk toch voor het eerste kaartje gaan.
Ik had 2 kaarten aangevraagd als proef, en liet Angelo kiezen. Hij koos voor kaart 1.
Vanavond was mijn zusje even hier, en vroeg ik haar wat zij de mooiste vond, en ook zij koos voor kaart 1.
Zelf vond ik ze allebei erg leuk, alleen de eerste net wat aparter.
Geen twijfel meer en meteen besteld hahaha. De teksten heb ik meegestuurd in een tekstbestand, en ik hoop dat het zo goed zal gaan.
Dit keer ga ik het niemand laten zien ;-) Alleen Angelo en zusje weten het dus nu. ZELFSSSS mijn moeder weet van niks hahahaha. Jajaja en ik ga het ook niet zeggen. (Ze leest ook altijd alles op BB, dus dan weet ze dat meteen hahaha).
We gaan van het positieve uit, dus we (= ik) zijn lekker vroeg klaar met hersens kraken. Namen liggen klaar, kaartjes zijn besteld. Nu alleen nog een kledingkast erbij (komt wel), en dan geen luxe 'zorgen' meer.
reacties (0)