Zoals jullie misschien nog weten, hadden we een tijdje geleden (vorige maand) kanariebaby's. Helaas waren ze alle 3 het nest uit gegooid en waren ze dood.
Daarna heb ik de kooi helemaal schoongemaakt, broedblok uitgekookt en weer wat hooi onderin de kooi gedaan. Een paar dagen erna hadden de kanaries weer een nest gemaakt.
Kort erna lagen er eitjes (elke dag eentje). Totaal 4 eitjes. Op 10 mei kwamen er 2 uit. Ik ging even kijken en zag de eitjes bewegen hahaha. En even later een gaatje erin en toen ik een paar uur later weer ging kijken lagen er 2 natte kale minivogeltjes in het nestje.
Twee dagen later kwam het derde eitje uit.
Het vierde eitje bleef dicht, dus die heb ik eruit gehaald voordat ze die zelf wilden weggooien en per ongeluk een jong mee zouden nemen.
Ze groeien elke dag en sinds 2 dagen zijn hun ogen open. Echt grappig. Ik zag dat ze pennetjes kregen waar de veren aan komen.
Hier 2 foto's van de nog lelijke baby's (de 3e zit onder de 2 grotere, niet te zien op foto) en hun trotse ouders:


WORDT VERVOLGD!
reacties (0)