Ik weer eens last van mijn dubbele persoonlijkheids stoornis
Pffffff...Morgen is het dan zover...
Ik vlieg als de stoere Sergeant 1 Baauw naar Noorwegen! Voor een wintertraining waar ik ontzettend gave en stoere dingen ga doen! Wakduiken, Langlaufen met bepakking, rijden in barre omstandigheden, skieen en op LALA's (laplanders) jezelf voort zien te bewegen.
Echt helemaal gaaf!!! Ook hebben de rest van het personeel training om een hospitaal in extreme weersomstandigheden operationeel te krijgen en te houden. Werk namelijk als ICT specialist bij een militair veldhospitaal. Mijn functie: Het leggen van kabels/lijnen voor het medisch netwerk met een link naar het CMH (CentraalMilitairHospitaal) voor een 2nd opinion.
Jihaaaaa, nog nooit gedaan en hou van extreme en adrenaline momentjes!
Maar ja zoals allen lijden we gelukkig aan een 2e persoonlijkheid het moeder zijn.
Het mooiste wat er is, maar ik kom mezelf dus nog al is tegen. Nu hoor ik dames denken van pfffff...Dit wist je toch van te voren?!?!?! Ja dat is waar, maar ik ben geen machine en gewoon mens.
Mijn poepie is helaas hartstikke ziek!! En na een antibiotica kuurtje te zijn gestart gisteren lijkt meneertje nog niet echt op te knappen.
Uit alle gaten, nou ja bijna allemaal, komt snot!!! Zo zielig! Ook de koorts blijft sky high!!
Gelukkig kan er altijd nog een kroeltje en een lachje af!!
Vind het al moeilijk om mijn kleintje achter te laten, maar nu helemaal! Bedoel Jim is de beste papa die Levy maar kan hebben (ja ik val in de herhaling) Maar is eigenlijk nog nooit een hele dag met hem alleen geweest.
Laat staan 2,5 week en een ziek kind!
Nog een vraag die bij mij speelt, wat ga ik missen allemaal? Gaat hij zitten, kruipen een woordje zeggen....
Ik heb een deal met Levy gesloten...Dat hij hiermee zou wachten tot mama thuis is!!
Dus nu is Levy bij oma en blijft daar tot ie goed uitgeziekt is. Zodat Jim ook kan gaan werken en zich niet echt zorgen hoeft te maken.
Hoop dat ie me nog herkend!!!!!
Nu ga ik er een eind aan breien en voor 2 weken jullie even gedag zeggen!
Ik ga jullie leuke babbels en steuntjes missen!!
Zal wel een hoop bij te lezen hebben...Hihihiihihihiih
(Dit is trouwens mijn 100ste blog!!!!!! Tijd om het te bundelen)
Liefs Sergeant 1 Baauw
En uiteraard mama Shanna!!
Ciao!!!! 
reacties (0)