Ik ben sinds gisteren ziek, heb zwaar de griep te pakken :(
En ik ben zo bang, dat ik Israa aansteek. Mijn man neemt het nu wel grotendeels over, maar ja niet alles natuurlijk, hij is nu naar de moskee en ja moet haar toch verzorgen..
En ik wil niet dat mijn kleine meid nog zieker word, want ze is al verkouden en hoest ook al paar dagen.
Ameen en moge Allah jouw genezen en je kindje beschermen. Ik vind het altijd erg zwaar om zelf ziek te zijn en je kindje niet. Ik vond haar altijd zo zielig omdat ik niet veel met haar kon doen, maar gelukkig is Israa nog klein en is ze ook al blij insha Allah als ze lekker bij jou in bedje ligt. Tja en haar aansteken.Allahoe Alem, het kan het kan niet. Maar insha Allah ben jij dan weer beter als zij pas ziek gaat worden en heb je de kracht haar te verzorgen insha Allah Liefs Salaam Aleikoem
Misschien begrijp ik het verkeerd hoor. Maar je schrijft Moge Allah mijn zondes vergeven! Welke zondes? Dat je ziek bent?? Daar kan je toch niks aan doen? Dat je dochtertje ziek wordt? Hoe goed je ook je best doet, die bacterie zit in jullie huis. Maar misschien is dat ook wel een zegswijze die jullie gebruiken. Dan biedt ik bij deze mijn excuses aan!
reacties (0)