Hallo vliendinnetjes van mama,
Ik ben alweer 8 maanden oud (24-06-2011) en ik ga jullie vertellen hoe het met mij gaat! Het gaat helemaal super met mij... Jullie hebben al gelezen hoe leuk ik het vond op vakantie! Jammer dat het al voorbij is. Maar ja, de tijd gaat nou eenmaal zo snel. Nog 4 maandjes en ik vier mijn eerste verjaardag!!
Gewicht: 8785 gram
Lengte: 71 cm
Hoofdomtrek: 46,2 cm
In een aantal vorige blogs hebben jullie gelezen hoe goed ik al zelfstandig kan gaan zitten, hoe goed en snel ik kruip en hoe goed ik al ga staan. Vooral het laatste vind ik het meest interessant! Overal waar ik ben kruip ik naar de muur, tafel of rand en ga daar lekker staan! Ik probeer nu langs de meubels en de muren te lopen.... Het lukt me wel maar het kan beter! Ach ja alles op zijn tijd he! Ik denk dat ik heel snel ga lopen want je moet mij eens zien hoe ik vooruit kom met mijn loopkarretje!! Ik lig dan ook echt in een deuk!
Het allerleukste van kruipen is naar de keuken kruipen... De keukenkasten zijn zo mooi dus daar trek ik me aan op en wil dan door de hele keuken lopen... Wat ik ook heb uitgevonden is de PS3.... Als ik op het lichtje druk hoor ik een piep en er komt zelfs een cd uit! Mama en papa vinden dit heel leuk en moeten altijd om mijn boevengedrag lachen!
Papa moet snel mijn box verlagen want dat is niet meer veilig voor mij.... Ik speel nu eigenlijk zelden in de box want op de grond spelen is toch veel leuker!!!
Ik ben de liefste baby en ik geef mijn mama ook ak heerlijke kusjes! Papa krijgt niks hihihi!!
Toch is opstaan en proberen te lopen nu het meest waar ik van geniet! Zelfs op vakantie in het kikkerbadje... Ik had alleen maar oog voor de randen van het badje... Ja, want daar kan ik gaan staan!!
|
Als ik ga slapen hoef ik geen speentje meer, alleen bij de nachten... Eten en drinken gaat super.... Al mijn flesjes zijn weg en ik drink uit een tuitbeker met een lange harde tuit (Avent12+) maar dat zal ook snel over zijn want ik wil al uit een beker drinken en dat gaat ook super! De afgelopen week heb ik ff niet zo'n strak ritme omdat ik ook op vakanie ben geweest, maar zo ziet het er ongeveer uit:
08.00 Wakker
08.15 Bordje pap van 180cc opvolgmelk
10.00 Stukjes fruit
10.30 Slapen
12.30 Wakker
12.30 2 Sneeen brood met korstjes en tuitbeker 150cc opvolgmelk
15.00 Bekertje yoghurt/biogarde met gepureerd fruit + tuitbeker sap
15.30 Slapen
17.30 Wakker
18.00 Avondeten lekker met mama en papa mee eten
19.30 Tuitbeker 180cc opvolgmelk
20.00 In bad
20.30 Slapen
Dinsdag ga ik weer met mama naar CB en dan kan ik jullie vertellen hoeveel ik weeg, hoe lang ik ben en wat mijn hoofdomtrek is... En ook komt dinsdag mijn oma uit Curacao!!! Kan ze eindelijk in levende lijve van mij genieten want ik was maar 2 maandjes oud toen ze mij zag!
Liefs Roshandy
reacties (0)