Roan heeft op het potje gepoept!

Mijn kleine, grote man heeft vanmorgen voor het eerst op zijn potje gepoept! Hoera! Geweldig! En omdat hij tegelijkertijd ook geplast had, mocht hij van mij 2 stikkertjes op zijn kaart plakken: 1 voor zijn plasje en 1 voor zijn poepje. En we hebben samen zijn plasje en poepje door de wc gespoeld.

Alleen heeft hij tussen 8.00 en 9.45 uur wel al 3x op de vloer geplast. Ik heb hem wel meteen daarna op zijn potje gezet en dan NOG kwam er plas! Nu moet ik wel zeggen dat hij veel drinkt. Ik ben natuurlijk heel blij dat hij al 3x ook op zijn potje heeft geplast vanmorgen (na de plasjes op de vloer), maar hoop wel dat dit snel minder wordt.

Of denken jullie dat het nog te vroeg is, want hij had het al laten lopen en toen zei hij pas: "Mamma, broekje nat." Ik doe er verder wel heel luchtig over en zeg dat het niet erg is en dat we de broekjes wel wassen en de vloer dweilen.

Ik ben benieuwd hoe het de rest van de dag gaat.

Wat zouden jullie doen bij veel ongelukjes achter elkaar? Doorzetten? Of toch nog even wachten? We zijn pas gisteren begonnen op het potje, dus dat is ook nog helemaal nieuw.

445 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Mex

    Wat knap van Roan
    Ik ben het wel met Wendy eens.
    Zolang Roan er plezier in heeft en het niet erg vind om op het potje te gaan gewoon lekker doorgaan.
    Komt allemaal vanzelf wel goed.

  • ~~WENDY~~

    Goed zo!
    Ja, gewoon door gaan hoor tot je merkt dat hij het echt niet meer leuk vind.
    Maar zolang hij er plezier in heeft is t goed toch!
    Hier ook blijven proberen. xxx

  • mammavanamy37

    knap hoor. Je doet het goed. Wil je mijn dochter ook leren:-), ze wil absuluut niet op het potje, en ze wil ook niet zonder luier lopen. Weet niet hoe ik dat moet doorbreken. Met stickers kan ik haar ook niet blij maken. Ik wacht maar weer. Soms lees ik hier al die goede verhalen over zindelijkheid. Maakt me dan wel eens onzeker!!

  • mama-van-luuk

    Knappe vent, Roan!!!!!
    Ik zou zelf nog even wachten, want het lijkt erop dat hij wel kan plassen als je hem op het potje zet, maar hij kan het nog niet ophouden.
    Ik ben toen bij Luuk een paar weken gestopt en heb het toen weer geprobeerd. Pas toen hij echt plasjes kon ophouden totdat hij op het potje zat ben ik door gaan zetten.
    Maar het begin is er duidelijk!!!!

  • Temperance

    Wat knap van Roan!!

  • ~butterfly~

    Sophie is een week droog geweest en vind het nu niet zo leuk meer, dus liet laatst ook plasjes lopen... ging lekker op de vloer plassen en toen naar het potje.... maar ze heeft wel door wat de bedoeling is, ik denk dat het gewoon een fase is.... ik zet gewoon door met haar. ze krijgt geen pamer meer om.... anders wordt het zo onduidelijk... dan wel weer pamper om, dan weer niet.... de plassen op de grond worden vanzelf wel minder. En ik doe nu als ze een plasje heeft gedaan krijgt ze een sticker :D!! dat vind ze erg leuk... En ik benoem het telkens... je hebt geen pamper om, poepjes en plasjes op de Pot.