Mijn kleine, grote man heeft vanmorgen voor het eerst op zijn potje gepoept! Hoera! Geweldig! En omdat hij tegelijkertijd ook geplast had, mocht hij van mij 2 stikkertjes op zijn kaart plakken: 1 voor zijn plasje en 1 voor zijn poepje. En we hebben samen zijn plasje en poepje door de wc gespoeld.
Alleen heeft hij tussen 8.00 en 9.45 uur wel al 3x op de vloer geplast. Ik heb hem wel meteen daarna op zijn potje gezet en dan NOG kwam er plas! Nu moet ik wel zeggen dat hij veel drinkt. Ik ben natuurlijk heel blij dat hij al 3x ook op zijn potje heeft geplast vanmorgen (na de plasjes op de vloer), maar hoop wel dat dit snel minder wordt.
Of denken jullie dat het nog te vroeg is, want hij had het al laten lopen en toen zei hij pas: "Mamma, broekje nat." Ik doe er verder wel heel luchtig over en zeg dat het niet erg is en dat we de broekjes wel wassen en de vloer dweilen.
Ik ben benieuwd hoe het de rest van de dag gaat.
Wat zouden jullie doen bij veel ongelukjes achter elkaar? Doorzetten? Of toch nog even wachten? We zijn pas gisteren begonnen op het potje, dus dat is ook nog helemaal nieuw.
reacties (0)