Naar lange tijd maar weer eens een blog.
Onze kleine meid is gewoon alweer 2 maanden oud geweest en het gaat zo ontzettend snel! Ze doet het hartstikke goed en is echt super lief! Ze is steeds alerter en in de box vind ze het steeds leuker, maar het aller liefst ligt ze toch nog lekker bij papa of mama. Dus daar genieten we ook nog lekker van, want er is niets fijner dan je kleine meisje lekker dicht bij je! Helaas voor mama heeft ze nog steeds geen ritme. Wel zit ze gemiddeld op 5 voedingen per dag, dus dat is dan wel weer netjes. Ook slaapt ze 's avonds/'s nachts een lange tijd achter elkaar, alleen is dat niet altijd de tijd dat wij slapen, haha!
Gisteren moesten we naar het consultatiebureau voor haar eerste prikjes. Eigenlijk moest ze vorige week al, maar toen kwam er iets tussen en hebben we gevraagd of de afspraak verzet kon worden en dat was geen probleem. Dus gisteren om 10.45 uur waren wij op het consultatiebureau. Echt precies op tijd (dachten wij), want toen we net wilde gaan, gaf Norah een mondje terug en haar hele truitje was nat. Toch maar snel een schone aan. Dus eenmaal aangekomen op het consultatiebureau kleden we ons meisje uit en ze zit lekker warm in een omslagdoek bij mama op schoot als de assistente zegt, jullie zijn mooi op tijd. Wij zo, nou het zat allemaal niet zo mee vanochtend, dus we zijn wat later dan geplant. Maar toen zei de assistente dat in hun computer onze afspraak om 11.45 uur was. Nou erg fijn allemaal, maar gelukkig mochten we tussendoor. Anders moesten we een uur wachten en dat zou wel best vervelend zijn geweest, haha.
Dus Norah wordt gewogen en gemeten en ze is super goed gegroeid. De vorige keer met 3 weken woog ze 3445 gram en nu met 9 weken weegt ze alweer 4645 gram. Dus 1200 gram aangekomen in 6 weken tijd, wat doet ze het toch goed! Ook is ze nu 56 centimeter en de vorige keer was ze nog maar 51 cm, dus ook goed gegroeid.
Vervolgens mochten we naar de wijkverpleegkundige eerst eventjes gehad over hoe het ging, nou het gaat allemaal super goed! Vervolgens zou de arts nog even naar haar heupjes komen kijken, want mijn zusje heeft een heup afwijking die mogelijk erfelijk is en mogelijk voorkomen had kunnen worden door een sprijdbroekje, dus ze wordt extra goed in de gaten gehouden. De arts twijfelde een beetje, dus we hebben voor de zekerheid een verwijsbrief naar de Orthopeed. Ik ben heel benieuwd en hoop dat alles gewoon goed is en ze geen sprijdbroekje hoeft, maarja als het wel moet dan is het natuurlijk niet anders. Verder zag alles er goed uit!
Maar nu kwam het gevreesde moment van mama, haar eerste prikjes. Nou ik vond het zo niet leuk om te zien dat mijn meisje pijn had. Verschrikkelijk, dat breekt je mama hart toch wel even hoor. Maar ze deed het super goed. Bij beide prikjes eventjes huilen, maar daarna was het ook goed. Ooooh wat waren papa en mama trots.
Thuis heeft ze even lekker gedronken en is daarna heerlijk gaan slapen en heeft het de hele dag super goed gedaan! Dus gelukkig heeft ze er niet echt last van gehad.
Ook maar even een stukje over Sinterklaas erbij. We gingen het met de ouders van mijn vriend vieren en met mijn moeder. Norah begrijpt er natuurlijk nog helemaal niets van, maar wij vonden het wel zo leuk om het toch al te vieren. Hebben zelf wat cadeautjes gekocht waar ze mee kan spelen als ze wat groter is, maar ook door de opa en oma's is ze heel erg verwent. Al met al een geslaagde eerste sinterklaas na een hele lange tijd geen Sinterklaas gevierd te hebben! En Norah? Die sliep gewoon lekker door bij mama op de arm!
reacties (0)