Bruce houdt ons voor de gek

Oh oh wat is Bruce al slim. Iedere keer als zijn vader hier is, wil hij niet slapen!! Het kan geen toeval meer zijn, hij wéét het gewoon. Schone luier, frisse kleertjes, voorverwarmd bedje, volle maag, geen krampjes... nee hoor, Brucie verrot het om te slapen als papa en mama samen zijn.

Hij blijft huilen alsof hij honger heeft. De fabriek draait overuren, en meneer krijgt wel weer melk, ook al heeft hij een kwartier ervoor nog méér dan genoeg gehad. Zodra hij bij ons in bed ligt is het al goed. Niks geen honger dus. Lekker bij papa op zijn buik liggen, en Bollie is stil. Hij valt in een diepe slaap, en even later leg ik hem weer terug in zijn eigen bedje. Binnen 5 minuten weer huilen... Papa gaat weg, mama legt Bruce wéér in bed, Bruce slaapt minimaal 2,5 uur zonder wakker te worden!! Al een paar keer heb ik dit deze week meegemaakt!!

Dat geniepige kereltje weet het dondersgoed! Vandaag had ik hem er voor de zoveelste keer weer uitgehaald, toen Angelo hier dus was, en toen keek die kleine aap me aan met pretoogjes en een kleine glimlach, zo van: "Hahaha stomme ouders, ik heb geen honger, ik doe maar alsof, zodat ik er lekker uit mag!!"

Papa is nog geen 5 minuten weg, ik leg Bruce weer terug in bed en hij slaapt gewoon gelijk! *Zucht* hij lijkt geloof ik wel op mij?! Ik rustte ook nooit voordat iedereen weg was. Al denk ik niet dat ik al zo was met 5 weken hahahaha.

Hier maar weer wat plaatjes van vandaag:

447 x gelezen, 0

reacties (0)


  • IreBri

    Hoe klein ze zijn, hoe beter ze het weten!!!... :D

  • *~* Loelie *~*

    echt een lief mooi mannetje! xxx

  • kellyke13

    bij ons is het gewoon omgekeerd als zijn papa hem te slapen legt slaapt hij bijna meteen in maar als ik er alleen mee ben wil hij absoluut niet slapen gggrrrr

  • askbebegim

    hahaha hij is nu al slim, god weet wat hij allemaal gaat doen als hij ouders is hihihi, hij groeit goed en echt een bolle gezichtje krijgt hij , melkfabriek doet goed ze best .xxx

  • mojo

    Hey Eva,

    Ik zit opeens te denken dat ze altijd zeggen dat alle kinderen met blauwgrijze ogen worden geboren en dat het best lang duurt voor ze hun uiteindelijke kleur hebben (een half jaar geloof ik). Maar nou zie ik bij alle foto's van Bruce dat ie donkere ogen heeft.. Klopt dat nou? Had 'ie dat al meteen??
    Groetjes Jolanda

  • tjikkie

    Hahahaha lekker ding is het ook......de grapjas!!!!

    xxx sandra

  • mamavaniris

    hahaha wat een boefje ben je bruce.
    wel weer leuke fotos.
    liefs ingrid en iris

  • k.abouter

    hahaha, die laatste foto, eigenwijs koppie :D
    Ze hebben al veel door ja, en ze voelen het ook heel goed aan.
    Fijn toch dat hij dan lekker wil genieten van met zijn drietjes samen zijn.
    liefs marieke

  • Dj~Ij

    hahaha zo klein en toch al zo slim. xxx