Iedereen bedankt! Wat een reacties!

Zoals de titel al zegt: IEDEREEN BEDANKT! Het lukt me niet om iedereen persoonlijk te bedanken, heb niet zoveel tijd haha en moet morgen weer vroeg op!

Ik had aardig wat reacties verwacht, maar ZOVEEL?! Dat had geloof ik niemand gedacht! Echt niet normaal meer hahaha maar wel harstikke leuk. Ik wist echt niet dat er zóveel mensen waren die zó erg meeleefden en nog zenuwachtiger waren voor de test dan ikzelf! Heb er eerlijk gezegd niet eens aan gedacht vandaag, erg hè!

Nog steeds kan ik het niet bevatten. In toeval geloof ik sinds vandaag helemaal niet meer. Daarvoor zijn er wel erg veel dingen 'toevallig' gebeurd de laatste tijd.

Echt raar... ik besef het nog steeds niet, en ben alleen maar blij blij blij blij!

415 x gelezen, 0

reacties (0)


  • daisy1

    heee meid,ben de laatste tijd niet veel op m'n pc geweest,maar wat ongelooflijk fijn voor jullie zeg!!! Zwanger!!!!!Vreemd zeg al die tekens,maar zo zie je maar weer hoe t kan lopen in 't leven.
    Gefeliciteerd en geniet van je zwangerschap meid!!!!
    Groetjes xxx

  • Mama van Tijn en Bram

    Tja if you give love.....you receive love hihi liefs loesje en we gunnen het je gewoon heeeel erg! liefs

  • ingetje

    Hey Eef.
    En ik blijf er bij: Toeval bestaat niet. Gefeliciteerd meis! Ik was zo blij toen ik het las. Ik gun je het zo!
    Kus Ing

  • Carootje

    Hey meid,
    Eindelijk na een paar hele spannende en rottige dagen ( zie mijn blog) weer eens heel mooi nieuws!
    Wat geweldig dat je dit weer mag meemaken! Dit kindje is zeker geen vervanger van Aiden* maar een heel mooi nieuw wonder. Koester het in je buik. Ik ga heel hard hopen dat je er heel erg van kan genieten!
    Liefs Carola

  • lolaatje

    lekker gaan genieten meid

  • IreBri

    YOHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...!!! En nu...feesten!!!!
    Wat heeft je mannetje gezegd!?!? YOHOOOOOO
    Ik ben echt super-blij voor je!

  • *~* Loelie *~*

    Ja idd heel veel reacties. ik zie er tot nu toe al 105!! ik denk ook wel dat de meesten er erg met hebben meegeleefd. Ik keek ook regelmatig of er al verandering in was gekomen en als er blogjes van jou tss mijn berichten zaten waren dat de eerste die gelezen werden, gwn uit nieuwschierigheid om te weten of het eindelijk dan al zover was!! Echt een hele hele hele dikke proficiat! xxx

  • Bylenie

    hey meid,

    wat een geweldig nieuws!!!
    ik ben heel blij voor je
    ga lekker genieten

    liefs ellen