Brief van de gynaecoloog

14 oktober 2008

Geachte mevrouw,

Op 09-06-08 zag ik u voor het laatst op de polikliniek gynaecologie n.a.v. het intra-uterien overlijden van uw zoontje Aidan. N.a.v. het overlijden van Aidan werd bij u een uitgebreid stollingsonderzoek verricht. Daarbij zijn geen afwijkingen vastgesteld. Om volledig te zijn zou er nog 1 bloedafname moeten gebeuren. Het laboratorium heeft helaas vergeten 1 bepaling uit te voeren. We kunnen het onderzoek alleen als afgerond beschouwen als u deze bloedafname nog laat verrichten. Als deze bloeduitslag nog een abnormaal resultaat geeft dan zal ik u daarvan op de hoogte brengen. Aangezien er bij het onderzoek geen afwijkingen zijn gevonden kunnen we ook niets preventief doen om een vruchtdood in de volgende zwangerschap te verhinderen. Wel stel ik voor de volgende zwangerschap in de 2e lijn te begeleiden.

Met vriendelijke groeten,

K. Blanckaert, gynaecoloog


Ik ben opgelucht dat er niet alsnog iets is gevonden. Voor hetzelfde geld vinden ze één of andere erfelijke afwijking en moet ik bij een volgende zwangerschap medicijnen slikken of zal ik tientallen onderzoeken moeten ondergaan... Dat zou nog meer spanning en bezorgdheid met zich mee brengen.
En ik ben helemaal blij met het feit dat ik een volgende keer gewoon bij de gynaecoloog mag komen, en niet naar een verloskundige hoef te gaan omdat er niks is gevonden.
De laatste zin heb ik wel 5x gelezen... "... de volgende zwangerschap..." Werd er wel een beetje hoopvol van. Normaal zou je toch eerder zeggen "... in een eventuele volgende zwangerschap ..."
Ook dat ze Aidan goed geschreven had, gaf me weer een goed gevoel... raar hè hahaha

461 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Vrouwtje

    Fijn om te horen dat alles goed is...
    Het lijkt me dat het altijd moeilijk zal blijven, je hoeft in ieder geval niet bang meer te zijn dat het jouw lichaam is geweest die het af heeft laten weten...
    Ik hoop dat je weer snel zwanger bent en van een mooie gezonde beebs mag gaan genieten!

  • *liesje*

    Fijn om te horen dat ze niets gevonden hebben. Een volgende zwangerschap zal nooit helemaal zorgenloos zijn, maar dat is dan toch al een zorg minder

  • wendykoot

    heerijk meis dat alsnog een positieve brief binnen kwam. Dus nu nog wel voor het laatste onderzoek even bloed gaan afgeven. En wie weet, gebeurt het nu wel veel sneller dan je verwacht. Vaak komt het uit de kleinste hoekje.
    liefs

  • drebel

    Klik hier voor meer gratis plaatjes
    liefs laura

  • ingetje

    Hey Eef.
    Lekker dan! Wel fijn dat ze het je nog ff vertellen, maar hier zat je niet echt op te wachten denk.
    Kus Ing