Iedere ochtend vroeg op, heel de dag lopen, staan en lachen is erg goed voor mijn lichaam, vooral voor mijn gewicht. Ben net 2 weken weer bezig met werken, en nu al 3 kilo kwijt!! Jajaja, ik kan het ook bijna niet geloven.
Vorig jaar juli woog ik 62 kilo. De hele maand augustus was ik in Suriname, en toen ik terug was woog ik 58 kilo. In september raakte ik zwanger. Aan het einde van mijn zwangerschap (34 weken) woog ik 78 kilo, en meteen na de bevalling een kilo of 68/69. Die 10 overtollige kilo's zaten er al die tijd nog steeds aan, omdat ik heel de dag thuis was en amper beweging kreeg.
Nou, vanmorgen op de weegschaal woog ik 66,5 kilo, en vanavond op de weegschaal van mijn ouders was het zelfs 65,5 kilo, terwijl ik de laatste keer op diezelfde weegschaal wel tegen de 69 kilo aanzat. Gaat dus lekker. Angelo vroeg vandaag of ik was afgevallen, en mijn (ex)buurvrouw vroeg het ook al net, waarop mijn moeder zei dat ze dat ook al had opgemerkt. Ben benieuwd of het nog doorgaat. Ik ben niet bezig met afvallen ofzo, want ik eet ook gewoon wat ik wil, maar het is wel leuk om te zien dat het zo makkelijk gaat ineens. Maandag op het werk eet ik roti en dinsdag bami mmm lekker hoor, krijg nu al trek! Haha weer 4 kilo erbij :-))
reacties (0)