Het telefoongesprek met papa

.....
"Deze maand moet je me wel helpen hoor!"
"Ja, als ik me geld krijg ..."
"Nee, ik heb het niet over geld. Ik bedoel dat je me weer een baby geeft deze maand."
"Oh haha, ja maar het komt wanneer het komt."
"Ja dat is wel zo, maar je moet wel vaker komen, letterlijk en figuurlijk, anders gaat het ook niet zo makkelijk hè, als je maar eens in de 3 dagen ofzo komt."
"Ja dat wel..."
"Ik heb een goeie deal. Als ik deze maand zwanger word, krijg je van mij een nieuwe uitlaat (wil hij al lang hebben, voor zijn auto). Als ik een positieve zwangerschapstest krijg, dan mag je hem gelijk bestellen! Als jij mij jouw uitlaat iedere dag, of minstens om de dag leent, dan krijg je als het is gelukt een nieuwe van mij hahahaha."
"Hahahahaha oké, ik zal moeite doen. Ik kom dalijk naar je toe."
"Volgende week donderdag ben je weg, maar vóór donderdag moet je wel een paar keer extra geven!?"
"Ja tuurlijk, komt goed, je krijgt weer een baby van mij."
"Hahahaha oké, hou ik je aan."
"Je ziet me zo, dag mami."
"Dag papa..."
.......

Dus dames, als de mannen zeuren dat het wel komt wanneer het komt, en we niks moeten forceren, bla bla bla.... weet dan wat je moet doen hahaha

454 x gelezen, 0

reacties (0)


  • biancaj

    Bij ons is het precies andersom. Mijn wil alleen maar kindjes ..... hij wil een heel elftal. Maar ik vind 3 in 3,5 jaar wel even genoeg voor mijn lichaam....... Nu houdt mijn man ook niet van auto's.... zou dat het zijn???

  • Essay

    foei foei foei! hahahahahaha

    Maar hé....als het gaat lukken, was deze poging het dubbel en dwars waard, of niet?! hihi

    xxxx

  • ingetje

    Whahaha! Goeie deal! Mannen zijn zo makkelijk om te kopen.
    Kus Ing

  • superpippomama

    hoi hoi

    mooie deal hebben jullie gemaakt!!..haha,en nu de volgende zet...liefs

  • Mama~1988

    haha ;)
    Succes vandaag ;)!

  • jootjeuh1

    Hahahaha, hier is het erger, men vriend maakt mi een deal, wanneer ik huis mag bouwen krijg jij nog een 2de kind! ik ben eral aan gelapt zegmaar :(