11 weken zwanger

Jeej 11 weken zwanger alweer, het lijkt wel alsof het ineens heel snel gaat. 


Ik voel me eigenlijk ook best goed, niet meer misselijk niet extreem moe. Wel heb ik ontzettende rugpijn. Maar ook dit zal wel weer overgaan. 


Gister een echo gehad, de volgende staat gepland op 18-2. En dan op 21-2 hebben we de geslachtsbepaling, spannend!!! Ik kan eigenlijk niet wachten. Dan kan alles beginnen, het kamertje, de kleertjes.. 


Mijn buik is ook niet meer zo opgezet 'savonds en ik moet zeggen dat is best prettig want ik was mijn buik al bijna moe en ik moet nog beginnen!


Kraamzorg is aangevraagd, binnenkort afspraak maken voor de 20 weken echo en dan ben je gewoon al op de helft. 


Mijn man zegt, wat gaat het snel en ik zeg altijd tegen hem time flies when you're having such a nice wife :-D !


386 x gelezen, 0

reacties (0)


  • lispeltuut

    ja gaat echt snel he!

  • lady-nies

    ahhhh wat gaat de tijd snel zeg. Ah die rugpijn he pfft ik leef met je mee. heb geen trek meer in jus d'orange ahahha.

  • Mama-van-meisje-en-ventje

    Oh ja! Ik ben ook al 11 weken dan vandaag haha. Gaat idd snel he? Hier volgende week weer een echo. Fijn dat je je zo goed voelt!

  • mam1975

    Wat gaat het hard zeg. Die eerste 12 weken zijn echt altijd een mijlpaal vind ik, als je daar maar eenmaal voorbij bent. Over een half jaartje heb je gewoon al een ukje in je armen, heerlijk