Vakantie en opvang

Zo nog een half dagje school en dan...2 maanden verlof! Ja hier in Belgie stopt de school echt op 30/6 en begint het terug op 1/09...op welke dag deze datum ook valt (oke niet in het weekend natuurlijk). Dus donderdag gaat prins nog naar het klasje. Om 11u hebben ze een afscheidsfeestje wat een uurtje duurt en daarna is het gedaan voor hem! Nou de meeste mensen die ik ken, moeten gewoon werken op donderdag :( dus deze mama ook :(( Gelukkig kunnen opa en oma bij prins' afscheidsfeestje zijn!

en dan...dan begint de miserie...2 maanden opvang voorzien!!! Hoe doen andere werkende mama's dat? Prins kan gelukkig veel naar opa en oma's en naar de buitenschoolse opvang. Maar daar wil ik hem zeker geen 2 maanden naar toe sturen!! Hij is nog maar 3 jaar he, ik heb het hier niet over een 10-jarig schoolkindje he. En dan nog...!!

Ik ben blij dat ik in een KDV werk, kan ik hem daar ook nog altijd een paar dagen mee naar toe nemen :))

We komen de vakantie wel door dus ;-)) Enne in augustus lekker een weekje naar Ameland!!!! Yeaaahhhh....is ver hoor vanuit België hihi!

414 x gelezen, 0

reacties (0)