Osteopaat 2

Vanochtend vroeg om kwart over 7 in de auto gestapt om met ons meisje naar haar tweede afspraak bij de osteopaat te gaan. In mijn vorige blog staat de eerste afspraak beschreven.

Ons meisje besloot gisteravond pas om half 2 te gaan slapen (de wekker ging weer om 6 uur, lang leve het ouderschap!) en was vanochtend dus in diepe slaap toen ik haar uit haar wiege viste. Ik heb haar snel verschoond en haar kleertjes aangegeven (ze slaapt in een rompertje en winterslaapzak) en in de maxi-cosi gelegd. (Ja je leest het goed, deze ontaarde moeder heeft haar niet eens een ontbijtje gegeven want als ze zo diep slaapt en ik maak haar wakker dan drinkt ze drie slokjes en slaapt weer verder met als gevolg dat ze als ze wakker wordt alsnog heel veel honger heeft).

Bij de osteopaat aangekomen was ze eerst heel vrolijk maar geen 5 minuten later zette ze het op een schreeuwen omdat ze toch eigenlijk wel heel veel honger had. Het was wel lekker wat de osteopaat allemaal deed maar ze werd toch wel afgeleid door een lege maag. Dus ik haar aangelegd en de osteopaat behandelen terwijl Fientje aan het drinken was. Dat deed ze wel vaker dus ze vond het geen probleem. Alles leuk en aardig maar probeer maar eens een sleutelbeentje te behandelen terwijl ze aan de borst ligt ;-) Maar met wat creativiteit en een paar extra handen hier en daar lag Fiene tevreden te drinken, de osteopaat deed haar werk en ik had mijn workout ook weer gehad :-P

Vriendlief had ons na de afspraak bij de trein afgezet (ik rijd nog geen auto en hij moest werken) en Fientje heeft de hele rit als een engeltje geslapen. Thuis gaf ze te kennen toch nog wel honger te hebben (wat wil je, verstoord eten en dan nog eens niet een volledige voeding krijgen) dus ik nam haar bij me in het grote bed en legde haar aan. We zijn samen in slaap gevallen en drie heerlijke uurtjes later werd ik wakker omdat Fiene wel weer een slokje lustte. Dus kroop ik samen met haar op de bank. Ze viel al drinkend in slaap en ik heb haar in haar wiegje gelegd. Normaal gesproken wil ze niet slapen overdag en zeker niet in haar wiegje maar nu ligt ze al een UUR!!! heerlijk te slapen in haar eigen kamertje :-D

Halaluja! Zou het werken?!!!

Over twee weken moeten we terug voor de laatste behandeling omdat vandaag bleek dat Fiene haar hoofdje niet goed naar links kan draaien en haar sleutelbeentje nog wat vast zit.

Bij de weg, ik heb nu al twee voedingen gegeven die ze zonder te spugen heeft binnengehouden :-D

Liefs van een opgelucht moedertje

413 x gelezen, 0

reacties (0)



  • Linda7576

    Hee super dat het zo snel helpt!