Ik heb een nieuw JOB ! Vanaf 1 Sept. start ik in Carrefour te werken. In de verse visafdeling omdat hij daar heel dringend iemand nodig had .. Hij denkt dat het echt iets voor mij gaat zijn (directeur) maar moest het toch niet zo zijn kan ik altijd overschakelen natuurlijk maar volgens hem wil ik er nooit meer weg !
De directeur is in ieder geval al een heel aangename mens die je echt super motiveert en je echt het gevoel geeft dat je heel belangrijk bent voor hem ! (en een knappe man ook ! Lol :-D )
Ik kom in een groep terecht van zes collega's en 1 hoofd (naart schijnt een heel zenuwachtige) maar volgens hem moet mijn 'rust' haar wel ook wat kalmeren.. Met de vroege sta ik dus al om zes uur visjes te fileren :-) maar eerst moet ik de soorten wat uit elkaar leren halen natuurlijk .. enigste wat ik minder vind is de kreeftjes (vind ik zo zielig!!) en de afstand maar ga sito presto voor mijn rijbewijs gaan !
maar nu komt het ! waarom noemt mijn blog Time out Ik heb beslist om mijn tweede kinderwens even stop te zetten .. Je hebt op men nieuwe job zoiezo tijdelijke contracten de eerste twee jaar dat je er werkt en wil me eerst een jaartje bewijzen ofzo zodat ze me terug aannemen als ik bevallen ben want ja als ik me niet bewezen heb zijn ze der mss niet zo geneigd toe ..
nu hopen dat men hormonen mee willen met mijn verstand...
zo leuk dat je nieuwe job hebt. maar je hebt gelijk dat je dan eventjes washt met je tweed kinder wens. ooit zal je wel een tweede kindje bij hebben. veel succes op je eerste werk dag.
gefeliciteerd met je nieuwe job. En een lastige keuze voor jou/jullie om nog niet voor een 2e te gaan,maar daar kan jij het beste over beslissen. Liefs
nogmaals gefeliciteerd met je baan, goed gedaan hoor!! en tsja moeilijk om keuzes te maken, maar misschien dat het in deze situatie wel even beter is. een stabiele financiele situatie is natuurlijk ook wel fijn. veel succes met je nieuwe baan, en vooral veel plezier!!
wat fijn dat je een nieuwe job hebt. en een verstandige beslissing om even te wachten met een 2de kindje. ik heb dat toendertijd ook gedaan (ik had een proeftijd van een half jaartje) en daarna zijn we pas voor een kindje gegaan. gaat helemaal goed komen!!!! succes
reacties (0)