En toen was er weer gebeld!!

Vandaag hebben wij geheel onverwacht een telefoontje gekregen van de klinisch geneticus.  We hadden echt pas vrijdag een telefoontje verwacht!  Maar vandaag rond kwart voor 5 belde ze ineens. MET GOED NIEUWS!!!!!  Ze had de uitslag en het bovenste kindje is ook gezond!  Geen cf, geen drager zelfs, en geen chromosoom afwijkingen. Echt precies het zelfde als het onderste kindje..



jaaaa PRECIES HETZELFDE!  Ze blijken 1 eiig te zijn!  en dat terwijl ze allebei een eigen vruchtzakje en placenta hebben!  Zoooo bijzonder! 



En het worden 2 meiden!  We zijn echt dolgelukkig! 


Al wilden we het graag van de daken schreeuwen, dat hebben we niet gedaan vanwege het verdrietige verhaal van onze buurtjes.  Ook heb doorbellen naar onze vrienden hebben we zachtjes gedaan en in een kamer die niet grenst aan hun huis. Voelde anders niet goed! hoe dubbel kan het zijn. De uiterste van leven en dood weer zo dicht naast elkaar. Het blijft onvoorstelbaar even!


Ondanks dat zijn wij dol dol dolgelukkig!  We hebben de hindernis eindelijk genomen, zonder te vallen, en nu kunnen we de rest rustig uitwandelen.. of waggelen.. ook prima!


395 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mama1Nati

    van harte gefeliciteeeeerrrrrrddddddd LEKKER GENIETEN NU

  • blackbeer

    gefeliciteerd dat ze allebei gezond zijn en 2 meisjes wat leuk en ook apart dat ze allebei een eigenzakje hebben en zo erg voor je buren allleen door zo een kussentje

  • annew1985

    Van harte gefeliciteerd! Heel erg gaaf dat je nu lekker kan gaan genieten van jullie kleintjes! Ook heel veel sterkte de komende dagen met jullie buren.

  • (L) My 4ever (L)

    Wat een opluchting voor jullie
    Nu kunnen jullie eindelijk heerlijk genieten van de zwangerschap.
    Heel veel plezier

  • marisamel

    wat fijn!!!

  • cres

    super om te horen! van harte gefeliciteerd en nu genieten! xxxx

  • mamavan2kleintjes

    Wat super!!! Gefeliciteerd en nu rustig aan doen he want die twee moeten nog lang blijven zitten!

  • mamalie2

    Kippenvel...het is je zo erg gegund. Genieten nu, alleen maar genieten...!!!!

  • Tweeling77

    JIPPIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • mom1981

    Wauw wat gaaf, gefeliciteerd. xx

  • deb83

    Super! Van harte gefeliciteerd!!

  • intelchi

    Wat geweldig! En hoe bijzonder.. Straks twee gezonde CFgenvrije meiden.. Wauw! Ondanks de tragiek van jullie buren, moet dit nieuws je even doen stralen.. super zeg!

  • wobbes

    Wat een super goed nieuws!!!!! En nu heerlijk genieten van je zwangerschap!!!

  • juffie1986

    Super zeg!!! Zo blij voor jullie!

  • LuNiLo

    waaauw! Dat is ECHT WEL bijzonder :o tis jullie gegund!

  • snoes1984

    jippie wat heerlijk nieuws. nu genieten zonder zorgen. Xxx

  • daniellebooij

    gefeliciteerd en geniet er nu met volle teugen van alles komt goed

  • moeke2b

    Fantastisch nieuws, gefeliciteerd!!

  • emma1977

    Wauw wat een fantastisch nieuws!!! Van harte en super dat het 2 meiden zijn en ook nog wel 1-eiig!

  • wendytje1986

    Wauw super goed nieuws!! Hier mag je het van de daken schreeuwen!! Nu kun je eindelijk gaan genieten!! Dus meid geniet van je 2 meisjes in je buik!! Heel bijzonder hoor!! X

  • fabjee

    Super gefeliciteerd ben heel blij voor jullie wat leuk een 1 eiige tweeling en 2 meisjes super geniet ervan

  • septemberkindjes

    Wat een geweldig nieuws! Een eeneiige meisjes tweeling dat wordt shoppen!!!

  • justini

    Ik snap het dubbele gevoel... maar ben zoooooo ontzettend blij voor jullie! Geniet er maar goed van, ook al voelt dat nu wat vreemd. Het is jullie gegund, en dat mag ook wel na jullie ervaringen van vorig jaar. Gefeliciteerd!