Zo, we zijn nu dan echt helemaal klaar voor de komst van de baby.
De babykamer is af (alleen de gordijnen hangen nog niet maar die zijn wel al besteld en gaan we een dezer dagen ophalen), de kinderwagen staat klaar, de kleertjes zijn gewassen en alle verzorgingsspulletjes zoals lotions en olies zijn ook in huis.
We hebben vandaag ook nog een pak zuigelingenmelk en een thermometer gehaald, dat was zo'n beetje het enige wat we nog niet hadden.
Nu alles voor de baby klaar staat gaan we nu nog alles voor de bevalling klaar maken.
Dat is niet zoveel werk gelukkig, morgen bestel ik een kraampakket die dan overmorgen in huis is en we moeten even naar de thuiszorgwinkel voor klossen en een ondersteek.
Vanaf 37 weken (aanstaande vrijdag dus) zetten we ook het weekendledikantje klaar in onze slaapkamer, want daar gaat de baby in ieder geval de eerste paar dagen slapen (alleen 's nachts, overdag in zijn/haar eigen kamer).
En dan is het afwachten..!
Ik heb expres gewacht met het in huis halen van de 'bevallingsspullen' tot 36/37 weken, omdat ik daarvoor toch in het ziekenhuis had moeten bevallen, maar nu is het dan echt tijd om de laatste puntjes op de i te zetten.
Lichamelijk gaat alles nog steeds goed, ik heb (gelukkig!) de afgelopen paar weken minder last van brandend maagzuur gehad 's nachts, maar ik krijg nu wel steeds sneller en vaker pijn en harde buiken als ik een stukje ga lopen.
reacties (0)