Vandaag was het even haasje repje. Gelukkig kon ik iets eerder stoppen met werken (had tenslotte maandagmiddag gewerkt). Eerst even boodschappen gedaan en daarna alvast wat pannenkoeken gebakken. Toen de kids opgehaald (manlief had weer vergaderingen helaas) en thuis snel begonnen aan de pannenkoeken. Dat ging erin als (pannen)koek; ieder maar liefst 3 pannenkoeken. Daarna snel toetje en naar boven. Wij gingen namelijk naar het theater naar de voorstelling van de musical Amandla Mandela, over Nelson Mandela. Aangezien we niet zo vaak weg gaan naar bioscoop en/of theater was dit wel heel leuk. hadden er ook echt naar uit gekeken. Omdat de voorstelling vervroegd was en de oppas dat net niet zou halen, heeft de moeder van mijn man even een kwartiertje overbrugd. Heel fijn, anders hadden we het echt niet gehaald. We moesten nu al een kwartier wachten voor een parkeerplek! De voorstelling was echt heel goed en indrukwekkend.
T is trouwens weer helemaal opgeknapt. Dinsdagavond was hij al koortsvrij en gisteren ook. Wel moest hij 's avonds nog ineens overgeven? Nou hebben mijn man en ik ook een wat rommelige buik, dus misschien gewoon een soort van buikgriepje geweest. De nachten zijn prima gegaan en vanmorgen had hij weer energie voor 10. Bij het kdv had hij geen oog meer voor mij vanaf het moment van binnenkomst dus de leidsters zeiden ook al: hij is echt weer helemaal beter, haha. de andere 2 hebben overigens nergens last van. Gelukkig maar, kunnen we het weekend goed ingaan.
Morgen lekker vrij! Lekker tijd voor de kindjes want maandag moest ik toch alles aanpassen omdat ik nog moest werken. Nu dus lekker niet. En... mijn eerstvolgende werkdag (dinsdag) krijg ik de eerste echo. Dus aan de ene kant mag het weekend omvliegen, aan de andere kant wil ik lekker effe relaxen.
reacties (0)