Trots op mijn slimme meid

gisteren toen ik mijn kinderen ging ophalen van school kwam de juf van mijn dochter naar mij toe omdat ze iets wou bespreken. Ik weet dat ze slim.is en ver voor loopt op de rest , ze zit in groep 5 maar hoort eigenlijk in groep 4 ze is net 8 jaar. maar goed ool.groep 5 is te makkelijk voor haar , de juf zei dat wanneer ze naar groep 6 gaat ze in aanmerking komt voor een plus klas. ze.doet sowieso al alle plus en 3 sterren dingen op school maar de plus klas is op een andere school 1 dag per week met kinderen die op het zelfde niveau als haar zitten en ze daar dus les krijgen op hun niveau. de.juf vroeg of wij daar open voor stonden als ouders en of zr.haar daar voor mag aanmelden, je moet aan een lijst eisen voldoen om daar te komen maar die haalt ze met gemak. mijn dochter vind het helemaal.gewelsog alleen wel jammer dat ze de enigste dan uit haar klas id die de plus klas maf gaan doen. wij zijn super trots op haar , zo fijn dat ze zo goed kan leren zonder enige moeite. van mij heeft.ze.dst echt niet haha ik was nooit zo goed in school en vond er ook geen reet aan.

1303 x gelezen, 0

reacties (0)


  • .Familyof4.

    Knap zeg! Zij gaat het nog ver schoppen!

    Mijn oudste maakt ook altijd de extra opdrachten, gaat heel goed moet ik zeggen.

    Is toch fijn he als je kinderen het zo goed doen!

  • .FamilyFirst

    jaa ik ben echt trots op haar.

  • mtv

    Super leuk ... mijn oudste kwam helaas niet door de strenge eisen .. zijn spellingsniveau was niet goed genoeg. Ik denk dat ze de plusklas super leuk gaat vinden.

  • .FamilyFirst

    jaa het zijn indd wel strenge eisen , spelling is 1 van haat sterke kanten samen met rekenen. maar eerlijk gezegd alles wel, ze hoeft iets maar 1 x te zien en ze weet hoe het moet en onthoud het.

  • life1234567

    wat knap zeg!!! Hebben ze op jullie school dan alleen die plusklas vanaf groep 6? Ik denk dat het per school verschilt misschien, wel grappig om te lezen :-). Mijn dochtertje is 7 en zit in groep 4 en heeft van de week een test gekregen waaruit blijkt dat ze hoogbegaafd is, en ze mag ook naar de plusklas maar dit is alleen maar 1 middag per week (in de hogere groepen ook 1 middag per week) en is gewoon in dezelfde school. Gaat ze nu al naar groep 6 of bedoelt de juf na de vakantie? Wel heeeeeel leuk zo'n slimmerd!!!

  • .FamilyFirst

    ik durf niet te zeggen of ze dat alleen vanaf groep 6 hebben , ze gaat na de zomervakantie naar groep 6 anders is ze 10 als.xe naar de eerste moet gaan haha. dat vind ik erg jong , nu word ze 12 als ze al een aantal maanden straks in dr eerste zit dat si jong zat.

    misschien is het hier ook maar een ochtend of middag dan. ik hoor het wel haha.

    ik vind het ook echt leuk een slimme meid, ze maakt soms het huiswerk van mijn oudste die zit in de 3de 🙈

  • life1234567

    haha wat grappig dat ze soms het huiswerk van de oudste maakt!!! Wel leuk ook, want zo heeft ze wat te doen als uitdaging Ja, dat is zo , 10 is wel erg jong om naar de eerste te gaan!! Heeft ze het wel naar haar zin op school? Zo te horen zit dat wel goed

  • .FamilyFirst

    jaa ze heeft het wel heel erg naar der zin, het zijn combi klassen dus ze doet nu met groep 6 al.mee, en de juffen zorgen gelukkig echt voor uitdaging voor haar ook.