Vorrige week zijn we begonnen met op het potje en wc plassen en poepen en moet zeggen, het gaat super!
De eerste paar dagen had ik er een hard hoofd in omdat ze soms wel 5 keer op een dag in haar broek plaste.
Toen heb ik een doos ingepakt in mooi papier en bij de action een bult cadeautjes en snoepjes gekocht en die ingepakt. Gat in de doos, cadeaus er in en tadaaaa
Een grabbelton! Stukken goedkoper als pampers en vele malen effectiever.
Zodra ze doorhad dat ze mocht grabbelen na een bezoekje aan de pot werd ze razend enthousiast! In het begin zette ik haar er zelf op, maar al snel riep ze me als ze moest.
En nu, een paar dagen later gaat ze uit zichzelf. Hup broek omlaag en plassen maar :-D poepen doet ze er trouwens ook gewoon op.
Gister was haar 1e ongeluk vrije dag, de hele dag uit zichzelf op het potje geweest. Ben echt wel trots op dr.
Het enige wat ik nog eng vind is haar meenemen naar de winkel ofzo. haha en dat moet toch echt gebeuren zometeen. Ga denk ik gewoon wachten tot ze geplast heeft en dan DIRECT aanfietsen en heel snel alles halen haha! Dan als een dolle weer terug naar huis :-D
Maar tot nu toe gaat het super. 13 aug moet ze weer naar de psz dus waarschijnlijk is ze dan gewoon zindelijk... HAPPY!
xxxx
reacties (0)