Heyyy weer een update!

Hey allemaal

Weer even een update van deze kant, ik had beloofd dat ik jullie op de hoogte zou houden.

Nou deze maand is het weer niet geluk met zwanger worden. We zijn mijn  eisprong totaal misgelopen omdat we allebei net in mijn vruchtbare week met griep en hoge koorts op bed hebben gelegen.

Klote natuurlijk, hoeveel pech kun je hebben. 1 voordeel, of eigenlijk 2. Ik hoef over een week niet in spanning te zitten rond mijn menstruatie want ik weet al dat het niet zo is. En ik heb weer een maand extra om af te vallen... al is dat nu een stuk minder belangrijk voor me.

Ook de timing kan me niks meer schelen. Ik weet als ik volgende keer wel zwanger raak ik waarschijnlijk in december uitgerekend ben wat ik eerst echt niet wilde. Als dit de 3e ronde ofzo was geweest had ik hem overgeslagen denk ik.

Maar nu boeit het me niet al word ie op 1e kerstdag geboren, echt kan me niks meer schelen als ik maar zwanger raak!!

Maar goed, zonder al te veel stress van het wel of niet ongesteld worden gaan we naar maand nummer 8, we gaan gewoon door.

390 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Moemes

    Hihi! Wat grappig, ik zit daar ook aal te denken, die december baby. Maarrr ... Ik kies ervoor om toch niet voor een decemberbaby te gaan. Ook al zijn we in ronde 7 beland. Dat heb ik altijd gezegd, dus daar hou ik me ook aan
    Maar ik wens jullie bijdeze alvast veel succes

  • Droemama

    Tja, eigelijk is het ook niet zo vervelend toch, een dec kindje. Je hebt er gewoon nog een feestje bij. Hihi...

  • Nima~Boy~Girl~Boy

    Dat is idd balen om ziek te zijn in je 'goede week'...
    Hopelijk brengt 2 opgeknapte ouders iets moois mee aankomende ronde!
    Succes meis! Liefs, Xx

  • lief83

    oo balen dat jullie ziek waren! nou hopen op de volgende maand dus!