ff klagen over iets totaal onzinnigs... iets wat helemaal niet erg is, hooguit ontzettend irritant.
Maar toch vind ik het vreselijk ;-)
Inmiddels zijn we al weer 2 maandjes bezig voor een 2e kruimel. Niet lang natuurlijk.
Toch hoop ik dat het niet heeeel lang meer duurt, aangezien ik me nu al zo voel.. na amper wat gedaan te hebben zou een periode van vele maanden of misschien wel jaren in spanning me echt killen.
Nu zit ik inmiddels op dag 34 van mijn cyclus die nog maar 1 keer eerder zo lang geduurd heeft. De rest altijd 29.
Ik zou mezelf niet zijn als ik niet al getest heb... 1 keer 3 dagen voor nod en 1 keer gister... op mijn nod. Nu dus 1 hele dag over tijd en geen enkel teken van mijn menstruatie maar wel 2 negatieve testen.
Te vroeg getest? eerst dacht ik van wel. Maar na de test van gister ben ik weer een soort van overtuigd dat ik vandaag of morgen gewoon ongesteld ga worden... of toch niet?
Die vermoeidheid, duizeligheid en misselijkheid, tot kotsneigingen aan toe.. Die krampjes die echt niet eens een beetje lijken op menstratie krampen, die overgevoeligheid (janken tijdens expeditie robinson??) en dan die gevoeligere borsten die ik na vandaag aan het lijstje van klachten mag toevoegen zullen wel gewoon bij de aankomende menstruatie horen.
Of anders zit het gewoon tussen mijn oren, mijn lichaam neemt een loopje met me... of toch niet?
wel, niet, wel, niet, wel, niet, wel, niet, wel, niet, wel, niet.....
GATVER! ik word er gewoon niet goed van. :'(
reacties (0)