CB geweest

Vandaag zijn we bij het cb geweest... ben altijd wel nieuwschierig naar hoe ze het doet enzo.

Alles was goed, ze is waarschijnlijk rechts haha! Meestal kun je dat nu nog niet zien omdat veel kindjes nog met beide handjes alles doen, maar ze liet haar blokjes stapelen en elke keer begon ze met haar rechter handje. Als de arts haar rechterhand tegenhield zodat ze wel met links moest trok ze haar hand gewoon los en deed het alsnog met rechts ;-)

Het slecht brood eten tussen de middag was geen probleem... ze dacht hetzelfde als ik, als ze echt honger heeft dan eet ze wel. Het is ook beter om niks anders aan te bieden behalve als ze echt slecht heeft gegeten (ook smorgens) een stukje ontbijtkoek of een krentenbol.

Maar geen pap oid omdat ze op deze leeftijd echt wel slim zijn en de kans bestaat dat ze het ook met avond eten gaat proberen om pap te krijgen haha!

Ze is ook niet veel aangekomen. 300 gr in 4 maanden en 2 cm gegroeid. Eerst ging ze veel harder :-) maar ook dat geeft niks. Ze krijgt haar laatste tandjes, de bovenhoektandjes en dan zijn we er EINDELIJK van af... misschien eet ze daarom ook niet zo veel.

Het weinig lopen wat ze doet was ook niet erg. Het gaat er om dat ze het kan, niet hoe vaak ze het doet. Ze loopt eigenlijk alleen thuis (als ze zin heeft) en bij haar oma's. Dat komt omdat het vertrouwd is en ze zich veilig voelt dus als ze een plek niet kent, word ze onzeker en gaat ze gewoon op dr knieen.

Wat wel heel goed was, was het praten... maar dat wist ik wel.

Als ze 10 min per dag niet praat is het veel haha heeft ze van dr moeder :-D

Ze kent heel veel woordjes, maar die gebruikt ze natuurlijk niet elke dag... alleen als het nodig is haha!

Maar waar het schijnbaar om gaat, is als ze zinnen maken. En ook al versta je in 1 zin maar 1 woord, ze begrijpt het en probeerd het en daar gaat het om.

Dan zegt ze bijv. isse ta?? En dan bedoeld ze wat is dat. Of een heel verhaal van: Jala die kanannnanaa zitte? Dan zegt ze, ja kan ik zo even bij je zitten?

Wahahah nee flauwekul natuurlijk... maar jullie snappen wat ik bedoel :-)

Ze loopt dus wat achter met lopen, en wat voor met praten. Het klopt dus wat ze zeggen, de 1 loopt snel en de ander praat snel.

Maar het gaat er om dat ze gezond is,het goed doet en vrolijk en gelukkig is. Dat is het belangrijkste.

Nu hoeven we pas weer als ze 2 is... nouja pas.

Dat is weer zo aangezien de tijd vliegt :'(

Oja, het zien van al die baby's daar was niet echt goed voor me. In dat opzicht is het wel weer goed dat de tijd vliegt :-D IK WIL EEN KRUIMELTJE!

389 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Mama van Ivy en Miley

    Leuk te lezen meis! Erg leuk!

  • smi

    HI wat fijn dat het zo goed gaat zeg! Ik moet 2 April langs komen ben ook erg benieuwd! Ivy gaat ook zo snel echt leuk om te zien zo mini meisje hahaha xxx

  • Droemama

    Ahhh... Wat gaat het snel he. Voor je het weet gaan ze puberen en op kamers wonen, hahaha...
    Maar wat doed ze het goed. Ik kan niet wachten om strakjes ook die ontwikkelingen mee te maken met mijn kleintje. Leren lopen en praten ed. Heerlijk.

  • Nima~Boy~Girl~Boy

    Nou, al met al gaat het dus hartstikke goed met jullie mooie meid! En inderdaad hoor je dat altijd he?! Dat de één sneller is in de motoriek en de andere juist met praten... Ach, lekker op d'r eigen tempo allemaal!

    Hihi, nog even geduld voor een kruimeltje meis!

    Liefs XxX

  • Reeve

    Ik ken jouw blogs maar voor de helft lezen! Sinds jij je profiel hebt gepimpt!

  • Droempapaap

    Dat is goed nieuws zeg. Leuk dat ze praatjes heeft. Toch moet je gewoon nog even blijven genieten van deze voordat je aan een andere begint denk ik. Ik zou er nog eens goed over nadenken als ik jou was. Als ik uit eigen ervaring mag spreken, hebben mijn vrouwtje en ik het kindje wat op komst is bewust gekozen, niet voor onszelf omdat we zo graag een kindje wilde maar om het kindje een kans te geven om mischien wel heel goede dingen te doen en anderen te helpen in deze wereld. Aangezien er slechtere plekken zijn om geboren te worden dan in NL. We hebben ook al bedacht dat we het hoogst waarschijnlijk gewoon bij 1 gaan houden (je weet maar nooit natuurlijk) maar als het aan mij ligt wel. Maar het ligt niet alleen aan mij hahahaha

    Toch denk ik dat het wel goed komt met nog een kruimeltje voor jou hoor hihi . Je bent nog jong en hebt nog alle tijd. Je bent nog steeds bezig met je eigen bedrijfje op te zetten toch ? En je hebt een schat van een kindje en een lieve man. Daar moet je je ei toch voorlopig nog wel eventjes in kwijt kunnen toch ?

    Liefs
    Mannetje van Feix