Ik dien mijn ontslag in

Bij deze heb ik besloten dat ik de verantwoordelijkheden van een 6 jarige terug wil. Ik dien officieel mijn ontslag in als volwassene!

 
Want ik wil zo graag weer:
Naar MacDonalds gaan en denken dat het een vier-sterrenrestaurant is.

 
Als ik n tand afbreek m onder mijn kussen leggen en er geld voor terugvinden.


Met papieren bootjes over een regenplas varen en havens maken van stenen.


Geloven dat je beter M&M's kunt hebben dan geld, want die kan je opeten.


Geloven dat Sinterklaas en de Kerstman echt bestaan en dat je altijd kadootjes krijgt, ook al ben je stout.

Onder een grote boom liggen en naar de wolken kijken en limonade verkopen op een hete zomerdag.


Naar gekke mensen wijzen en er hardop om lachen met mijn vriendjes.

 
Geloven dat papa en mama ALLES weten en overal een oplossing voor hebben.


Terug naar de tijd toen je alleen nog maar de kleuren, rekentafels en kinderliedjes kende en dat was genoeg, want je wist niet wat je niet wist en het kon je niet schelen ook.

Weten hoe je gelukkig moet zijn, zalig onwetend van alle dingen die je bezorgd kunnen maken of van je stuk kunnen brengen.

Geloven dat alles mogelijk is, onwetend over hoe ingewikkeld het leven is en weer gelukkig met de kleine dingen.


Geloven in de kracht van een glimlach, knuffels, een aardig woord, waarheid, eerlijkheid, vrede, dromen, verbeelding, de mensen en het maken van sneeuwpoppen.


Ik wil weer simpel kunnen leven.
Ik wil niet dat mijn leven bestaat uit computer crashes, bergen papierwerk, altijd maar weer de touwtjes aan elkaar moeten knopen, rekeningen, verzekeringen, roddel, ziekte en het verlies van geliefden.

Dus... hier is mijn pinpas, mijn creditcard en autosleutels en mijn cv. Ik doe officieel afstand van mijn volwassenheid. En als je er nog met me over wilt praten, dan moet je me eerst zien te pakken want................

'Tikkie, jij bent hem!' :yeah:

Kan alleen mn meissie niet missen!!! :showheart:

    383 x gelezen, 0

    reacties (0)


    • MamJDJ

      Mooi omschreven en lijkt me voor even heerlijk geen verantwoordelijkheid te hebben en niets te moeten. Al zou ik op een gegeven moment denk ik toch weer verlangen naar nu denk ik. En lekker met je kindjes uitbundig spelen dat voelt toch stiekem als een tweede jeugd en ik geniet er echt van hi hi.

    • daampjes

      lol ik ook kunnen we geen verstoppertje spelen! En alleen maar spelen met onze kleintjes joepie!

    • trotsemamavankaylee

      dat zou ff lekker zijn hahahaha

    • sanset

      hahaha, wel een goeie, maar ja gaan we er maar flink voor zorgen dat die kleintjes van ons dit gevoel nu wel hebben en voorlopig nog lekker zo onbezorgd kunnen rondrennen, maar erg leuke tekst! hihi

    • smi

      Soms zou je graag willen dat het kon haha

    • baloo

      Ik doe mee!!! Behalve inderdaad mijn allerliefste meisje!!

    • ma.bri

      leukleuk

    • -Yojo-

      bij mij

    • jojo32

      haha dan lever ik het ook in

    • Nima~Boy~Girl~Boy

      Haha, leuk! Xx

    • willuku

      heel goed. Waar kan ik alles inleveren? :P

    • mamakartalizma

      heel leuk!

    • mamavannilsenfinn

      Hij is idd echt grappig! Maar ik zou de tijd met mijn mannetjes ook niet kunnen missen!

    • mientje22

      Whahahha je bent nog net zo maf als in de klas