Hey dames,
Ik ga nu wat dingetjes schrijven die van binnenkomt, misschien omdat ik nu heel erg emotioneel ben of misschien omdat ik het gewoon wil uiten, of misschien omdat ik straks ga merken dat we met z'n vieren in 1 huis zijn. En dat er vele veranderingen zullen opleveren als de kleine erbij is.
Ik ben bang, Zal ik het wel redden met 2 kids in 1 huis, zal ik genoeg aandacht krijgen van me man. Nadat ik zwanger was of achterkwam dat ik zwanger was, waren wij op een punt om uit elkaar te gaan. Toen hij achterkwam dat ik zwanger was zijn we toch familie gebleven. Ik hou van me man ik hou van me kind (eren)
Ik weet niet wat ik moet voelen. Er is weer wat gebeurt en deze keer pik ik het niet, En ik heb me man bedreigd met: nog 1 keer dat je het weer flikt pak je je spullen en ben je buiten bij de deur. Hij neemt mij nu heel erg serieus geloof ik, want dat zie ik. Het reden wat er is gebeurt wil ik niet vertellen die hou ik liever voor mezelf. Maar vroeger was ik bang om uit elkaar te gaan, maar nu niet meer. Ik ben nergens bang voor en nu mag hij bang zijn, bang zijn om ons kwijt te raken. Het reden van de angst was omdat ik veel van hem hou, maar ik hou nog steeds van hem maar nu ben ik veel allerter en serieuzer. Alles komt goed.
Verder wil ik me kind zo in mijn armen hebben, dit kind is een wonder. Dit kind heeft mijn gezin gered. Het is mijn kind, het is mijn bloed, mijn alles. Mijn zoons ze zijn mijn leven.
Mijn man, hij betekent ook heel erg voor mijn. Ik hou van mijn gezin. Het verwoorden is wat moeilijk natuurlijk.
Ik wil mijn kind in mijn armen hebben, want ik wil zo graag me kind aankijken en ik wil zo graag borstvoeding geven en ik verheug me er zo erg op. Wat moet ik toch zeggen. Ik ben vandaag 35 weken zwanger, en kan haast niet meer wachten nog 2 weken ben ik 37 weken en dan mag ie al komen, nu heb ik al voorweeen. ik weet niet hoelang dit gaat duren, we zien wel wat er zal gebeuren.
bedankt voor het lezen xxxxxxjes van ons
ow ik moest dit even met jullie delen, waarom weet ik niet maar me emotie moest ik even eruit gooien.
reacties (0)