Vandaag uitgerekend

Vandaag zou ik uitgerekend zijn,, ik wil hier heel wat scheldwoorden achter plaatsen maar volgensmij is dat niet toegestaan op babybytes, en bovendien helpt het geen *****..  We kunnen de tijd helaas niet terug draaien.. Ik had het er laatst over met mijn vriend.. Als we de tijd terug konden draaien,, zouden we dan wel zwanger worden als we wisten dat dit zou gaan gebeuren? Mijn vriend zei direct nee ik zou je dat verdriet niet aan willen doen. Maar mijn antwoord was dat ik het met alle liefde van de wereld gewoon WEL zou doen. Ik heb nu 2 prachtige zoontjes op de wereld gezet ik heb 2 prachtige zoontjes dat pakt niemand mij meer af.. ik ben ziels gelukkig met ze,, ik ben ook gewoon moeder net als ieder andere moeder.. alleen mijn mannetjes zijn er niet meer. Maar daarom heb ik wel 2 zoontjes.. En daar voor ga ik door het vuur ookal liep het niet goed af.. Ik kan me geen leven meer indenken zonder mijn prachtige kereltjes.. voor een ander klinkt dat misschien  heel stom..

Het is een **** dag voor ons,, het is dubbel tweestrijdig,, alles aan deze situatie is dubbel.. wat voor moeder zou ik zijn als ik niet trots en blij was ookal is dit gebeurd.. maar het is teggelijkertijd zo verschrikkelijk ***** (scheldwoorden)

We moeten vandaag de dag zien door te komen,, en dat gaat ons ook wel lukken.. maar we staan vandaag gewoon extra stil bij wat we niet hebben maar toch wel hebben en wat we konden hebben en wat we hoe dan ook toch weer wel hebben..

504 x gelezen, 0

reacties (0)


  • (L) My 4ever (L)

    zo voel ik me ook men zoontje is er niet meer maar hij blijft mijn zoon men alles de liefde van men leven wat niemand mij meer afpakt. Wij zijn nog steeds moeders van onze engeltjes alleen kunnen wij niet meer over hun moederen. Al doe ik dat toch wel bij zen plekje hier thuis. Elke x een andere foto plaatsen dagelijks een karsje branden mooie cadeatjes kopen om zen plekje mooi te houden.

  • xm

    Je bent een sterke meid! Je mag trots op je zelf zijn! X

  • louke58

    veel sterkte!!!

  • Nieuwemoeder

    Hoi Wietske, ik zou eigenlijk ook op 3 oktober zijn uitgerekend en het was inderdaad een klote dag! Ik begrijp je helemaal! X

  • leji

    , kan me heel erg goed voorstellen dat het een klote dag is voor je vandaag, sterrkte meis

  • twins...

    heel veel sterkte met deze moeilijke dag

  • thea26

  • Roansmama

    Heel veel sterkte, soms voel ik me zo schuldig bijvoorbeeld op FB...waarom gaat het bij sommige wel goed, en bij sommige niet! Dat is toch oneerlijk!! Ik hoop voor jullie dat jullie nog een heel voetbalteam aan gezonde kindjes op de wereld mogen zetten...niet om je twee mannetjes te vergeten, maar om te laten zien wat voor lieve en goede mama je bent!

  • BoyAndGirl

    je hebt gelijk meid je bent een moeder en hoe trots je ook bent op je twee mannetjes dat maakt je een lieve mama ... ga lekker door de maanden heen bekijk fotos koester alle momentjes met je 3 mannen en samen met je vriend bankhangen film kijken ... geniet van wat je hebt meid je doet het zo goed en hoe je praat echt super veel respect!

  • nellieke

    Veel sterkte vandaag.

  • tattoov45

    Heftig meisi heel veel sterkte voor jou en je manneke..

  • mamaischa


  • mamaesma

    sterkte

  • MamavanJ&N

    Heel veel sterkte meis!

  • mamadebbie<3

    Mooi geschreven, heel veel sterkte vandaag

  • trotsemamavanA.N.A

    heel veel sterkte

  • WendymvJasper

    Jullie hebben idd prachtige zoontjes! Te mooi voor deze wereld... Helaas.... Ik kan me zooo goed voorstellen hoe enorm ********* deze dag is voor jullie... Heel veel sterkte samen!

  • mensje35

    Lieverd,veel sterkte!!!Dikke kus!!