nou ik had geen streep, en toch een jongen.... dus ook zonder streep kan het LOL
Wacht maar af, die streep is nog lang niet klaar :-)
Ik kreeg een meisje, en had een zwangerschapstreep boven mijn navel uit.. mijn schoonzus kreeg een jongetje en die had een streep tot haar navel..;) Dus hier klopt het niet;)
k kwak hier toevalig terecht... bij mij klopt het wel hoor! twee jongens heb ik nou en de streep komt voorbij mijn navel :)
ik had wel een streep boven mijn navel en hebben idd een jongen gekregen, maar denk dat het onzin is hoor...
heb 2 meiden en elke keer liep die idd door tot mn navel..
mijn streep liep tot boven mijn navel en ik heb een meisje 
Ik had hem boven en onder mijn navel,doorlopend eigelijk.Ik heb 2 meisjes gekregen gr Twiggy
ik heb geen zwangerschapsstreep
ben nu bijna 26 weken zwanger.
Bij mij klopt hij ook niet dan
Ik heb een streep die vanaf mijn navel naar onder en naar boven loopt en ik heb een meisje! Mijn streep is krom, daar gaat de fabel ook over toch?
Klopt niet... Bij mij tot aan mijn navel en ik heb een zoontje gekregen
hahaha wat grappig allemaal
mijn zus had em ook tot de navel en die kreeg dus een meisje en een vriendin van haar kreeg een jongen dus inderdaad je kan er alle kanten mee op maar k vond het wel een leuke vraag 
Heb een zw streep boven mijn navel en it's a boyyy
bij mij loopt ie ook tot boven me navel en ik krijg een meisje. dus bij mij klopt dit bakerspraatje niet.
bij mij klopte het ook maar waren ook dingen die niet klopte dus ga er nu niet van uit en afwachten
kan ook zijn dat je jongen en meid krijgt maar dat je meer vrouwelijke hormoon hebt dusja zo dingen zijn echt gokjes en dus zeker niet te vertrouwen 
bij mij liep die van ongeveer net onder me knoop tot ver boven men navel en k heb een meisje hihi
Bij mij klopt het, hij loopt van boven naar beneden hihih
reacties (0)