Bedankt babybytesmeiden

Lieve meiden,
De dingen die ik hier van me kan afschrijven doen enorm goed.
Nergens kan ik met meiden praten zoals met jullie.
Jullie delen graag jullie ervaringen, Jullie grote hart staat altijd open om te helpen , te steunen, en lief te zijn . daar ben ik dus ook enorm dankbaar voor !! 
lieve meiden Bedankt voor al de lieve reactie's , berichtjes en zoveel meer.
Het is fijn dat jullie altijd erg lief zijn !
Ik heb elders nog een blog en daar kreeg ik dit ---->>>

goh, zeker last van theatrale persoonlijkheidsstoornis! al dat gekrijs en zielig gedoe over je zelfmedelijden. gadverdamme, het is maar goed dat jouw soort geen kinderen kan krijgen. dat is bij voorbaat al mislukt! en godverdomme, al die hulpverleners, artsen, dokters, familie, moeten alleen maar lief, begripvol, vriendelijk en zacht zijn tegen jou....wat een ruggengraatloos wijf ben jij! je denkt dat de wereld een speeltuin is, maar als je volwassen bent, heb je maar tge dealen met de harde werkelijkheid. mensen zijn niet lief/zacht/ruggengraatloos! ze moeten keihard werken om jouw soort maar steeds te helpen. Het is dat ze er geld voor krigjen, anders zouden ze jou natuurlijk nooit helpen. joh, ga je vent toch eens flink neuken ebn geef hem een pijpbeurt, dat verdiend ie, met zo\'n labiel, hysterisch zeikwijf

Ik heb die blog daar weer direct verwijderd. ik was zo geschrokken :o
Hier heb ik nog noooooit iets negatiefs gelezen.
Bedankt meisjes xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


403 x gelezen, 0

reacties (0)


  • schaapje2

    wat?!? dit mag toch helemaal net op BB? wat een raar wijf zeg. Ik vind t een schande ik zou me ook doodschrikken als mij dat zou gebeuren. Was t een volkome vreemde? wat doet zo iemand hier?

  • janneke1982

    meid wat naar dat je dat rare mens tegen gekomen bent... die is niet helemaal niet goed bij haar hoofd...Blijf maar gewoon lekker hier, hoier steunen we elkaar wel!

  • angel 3653

    wat een lieve blog meid en trek je er niets van aan hoor die heeft ze zelf niet op een rij je gaat een hele goede en lieve mama worden hoop voor je dat het znel zal zijn veel geluk

  • knuffelhuffel

    Jeetje wat ongelofelijk onbeschoft zeg, respectloos zo'n reactie! Die heeft ze niet allemaal op een rijtje!
    Ben blij dat het op BB niet zo is, tenminste zover ik weet :-)

  • Mamavaneenwonder2010

    Wat een belachelijke reactie van die gene zeg. Echt Bah om misselijk en boos van te worden ? Jij verdiend het zeker hoor meid om mama te worden. Ik hoop dat jullie samen een heel mooi gezinnetje krijgen en snel een wonder kunnen verwachten. Ik duim met je mee