Nadat ik vannacht me eigen heb kunnen vermaken met de serie Babyboom (Thanks to Linsey *AMEN* hihi), was het vandaag zo ver, de 20 weken echo!
We moesten er om kwart voor 2 zijn, uiteraard waren we een kwartier te vroeg, Pascal stuitert al sinds gisteren het hele huis door dus die kon niet meer wachten.
En STEL dat je te laat komt, met die 5 minuten rijden, lekkerding!
Ukkie was STRONTEIGENWIJS, had niet anders verwacht ivm vorige echo's, en lag met de rug en billen richting het scherm met een attitude van bekijk dit maar paps en mams haha..
Ik heb letterlijk op alle manieren op die tafel gelegen, en toen wilde Ukkie eindelijk is gaan draaien, haha klein monstertje!
Alles was perfect voor 18 en halve week, alleen de benen lopen voor op de groei, dat heeft Ukkie van papa die lange stelten!
En toen we hoorden wat het geslacht was, hield ik het toch even niet droog hihi, en Pascal ook niet lekkere vent van me [L]!
We hebben 12 weken geleden al besloten dat we het geheim zouden houden, dus het enige wat ik kan zeggen is..we krijgen een BABY hihi!
Wij zijn de gelukkigste papa en mama ter wereld, en NIEMAND krijgt ons meer uit de 7de hemel van die grote mooie wolk af hihi!
En nu, ga ik dit weekend SHOPPEN tot ik erbij NEERVAL whaha!
Liefs,
Sabrina, Pascal, en Ukkie ..
reacties (0)