Update Amy..

Gelukkig gaat het weer goed met onze kleine meid! Ze begint weer helemaal de oude te worden...!! =) Mevr. heeft nog steeds haar huiluurtjes s' avonds.. zo rond een uur of 9... maar dat hebben we ons laten vertellen dat het wel normaal is.. ik geloof dat ze te overgevoelig is voor prikkels waardoor ze s'avonds helemaal overstuur raakt en moeilijk in slaap kan komen!

Ik heb jullie nog niet verteld over haar tongetje! Amy heeft namelijk al een tijdje witte aanslag op haar tong.. wij denken al een hele tijd dat ze weleens last kan hebben van spruw.. maar zowel dienstdoende huisarts als cb-arts zeggen van niet!! Toch denk ik dat ze daar echt wel last van heeft want ze wrijft de hele tijd met haar tong tegen haar lipjes..en de aanslag is inmiddels overgegaan op witte puntjes op haar tong!! Bij het CB laatst.. waren ze dus met 2 artsen en de een zei: wat doen we daarmee? en de andere: aah joh.. dat is niets! Maar ik weet echter wel zeker dat ze daar last van heeft dus ik ga morgen maar eens aan de bel trekken bij mijn eigen huisarts... zien wat zij ervan zegt! Het leuke aan haar is, dat ze zelf pas moeder geworden is dus ze begrijpt mijn overbezorgdheid heel goed!

Ik laat jullie morgen weten wat het uiteindelijk is.. en of mijn gevoel klopt.

Fijne avond nog..

xx

454 x gelezen, 0

reacties (0)


  • askbebegim

    wat een poppetje, ik had afgelopen vrijdag voor milan zonder te kijken ernaar middel gekregen voor spruw ik denk dat de gevoel van mamas toch meestal kloppen dan de artsen denken hoop dat ze er toch wat voor krijgt xxxx

  • askbebegim

    wat een poppetje, ik had afgelopen vrijdag voor milan zonder te kijken ernaar middel gekregen voor spruw ik denk dat de gevoel van mamas toch meestal kloppen dan de artsen denken hoop dat ze er toch wat voor krijgt xxxx

  • mijn schatjes

    groot gelijk da je het niet zo laat

  • mime

    gelijk heb je meid.. en wat een lieverd zeg... succes liefs mime

  • hjhd80

    Och wat een poepie!! :-D Ja je hebt groot gelijk om het even extra te gaan vragen hoor! Succes met je kleine meid!

  • mijn deugenietje

    groot gelijk meidje dat je eens aan de bel gaat trekken, want het is niet leuk voor jou maar ook zeker niet voor je kleintje!
    ik heb zopas ook gekeken naar haar foto! wat is ze verandert! en wat een bolle wangetjes...echt babytje geworden he! kleintje komt van ver maar dat zou je niet zeggen he! wat een schat!

  • Beautiful*Blessing

    Shaelynn had de eerste 3 maanden dacht ik ook heel erg last van witte aanslag op haar tong.. wat uiteindelijk wel gepaard ging met spruw.. dat op der tong zeiden ze melkaanslag, maar een paar dagen later had ze allemaal witte plekken in haar wang zak en op haar mondje!
    dus hou t in de gaten