Infecties na H1N1-vaccinatie.. ik ben het zat!


Mijn nicht is huisarts en ze belde me om te vragen of ik Amy al heb laten inenten.. ik zei dus duidelijk waarom ik het niet zou doen en toen adviseerde ze me om even dit nieuws te lezen...

De vaccinatie tegen de Mexicaanse griep in Canada is stopgezet, omdat het kan leiden tot levensgevaarlijke infecties. De Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) heeft geadviseerd alle vaccins terug te sturen.

Vorige week werd een klein aantal Canadezen gevaccineerd. Zes mensen liepen een infectie op. Volgens de WHO zou één op de honderdduizend mensen een infectie kunnen krijgen, dat is nu dus al veel meer.

Canada gaat nu in samenwerking met de WHO onderzoek doen naar het middel van GlaxoSmithKline.

Nederland

Gisteren begon Nederland met vaccineren. In ons land worden nu enkel kinderen en hun huisgenoten geprikt. Of de problematiek in Canada ook gevolgen heeft voor ons, is onbekend.

http://spitsnieuws.nl/archives/tech/2009/11/infecties_na_h1n1vaccinatie.html

Tjonge, ik word hier echt zo boos om! Het gaat mij er ook niet om of je je kind wel of niet laat enten.. elk beslissing is goed..!! Maar.. echt...ik word er gestoord van dat er zoveel paniek wordt gezaaid terwijl er dagelijks meer dan duizenden mensen doodgaan in het verkeer, aan kanker, en aan de gewone griep. Het moet maar eens afgelopen zijn met dat mexicaanse griep.. =/



570 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ukkie-baby

    hoi hoi

    ik lees het net ja
    wat zijn de sintomen als je kind de prik hebben gehad
    want mij zoontje heeft vandaag de prik gehad en maak me daarin toch wel zorgen ben wel benieuwt
    wat de bij werkingen zijn
    want iedereen maakt je van alles wijs
    iedereen heeft daarin zijn eigen keuze en ik snap als jij het niet doet

    groetjes van ons

  • superpippomama

    hoi hoi
    ik heb ook gewoon mijn dochter laten enten,want ze maken nu wel overal ophef over en het is ook nooit goed,stel dat ze zouden hebben gezegd dat alleen de echte risico groepen zo een prik kunnen halen,dan wordt er weer gezegdvan...ja en onze kids krijgen niet zo een prik.en het is nog gratis ook.mensen hebben altijd wat te zeuren...gewoon op je eigen gevoel af gaan is het beste....liefs

  • MamvanMeetje~Niam

    Tja, en toch heb ik Aymé maandag laten enten.
    Mezelf daarintegen niet.
    Vindt het belangrijker dat zij beschermd is dan ik.
    Wij Nederlanders ( gezonde ) overleven ook de seizoensgriep.
    Wat je hoort zijn vaak oudere mensen.
    Desalniettemin, zelfs van de eenvoudige DKTP prik kan je kindje ontzettend ziek worden, of erger nog, sterven.
    En ik neem aan dat veel mama's onder ons gewoon hun prikjes halen op het CB.
    Ik ga er verder niet op in, heb me goed laten voorlichten en ik heb voor mezelf de juiste keuze gemaakt.

    Liefs

  • KelimelerYetmez

    wow
    ik heb het al laten doen ik was alleen twee dagen lang suf.
    en twee dagen aan een stuk geslapen.

  • mama drizzel

    amen
    ondanks dat ik gister toch maar wel de prik heb gehaald voor mezelf

  • vrouwtjetheelepel

    Ten eerste ben ik het eens met Mina,en ten tweede word ik zo flauw van alle bangmakerij. Dat ik juist daarom de prik toch ga halen,ik heb besloten om maar 1 prik te halen aangezien in europa bijna iedereen maar een prik krijgt.

    Oja en net zoals jij ben ik het ook zat,maar dan weer om een andere reden.

    Maar respect voor jou mening,vriendelijke groetjes Chantal

  • palmboom

    Hai meid

    ik wil heel erg graag reageren
    maar dan worden de mensen met een prik nog gekker

    ik ben ook erg blij dat ik niet de prik heb gehaald
    einde bericht

  • sintya

    zeg dat wel, ik wordt er ook gek van iedere dag over het zelfde onderwerp