Dinsdagochtend, 8 september loop ik het nieuwe schoolgebouw binnen! Dit is het dan.. hier ga ik het komende jaar veel uren door brengen in de hoop mijn diploma te halen volgend jaar! Na een korte voorlichting over hoe en wat worden we met onze loopbaanbegeleider naar een of andere lokaal toe gestuurd.. daar wordt het een en ander uitgelegd, de nieuwe leerlingen krijgen de kans zich aan de oude leerlingen voor te stellen... in totaal 34 mensen! Jeetje wat een grote klas...!! Moet je je voorstellen dat je met 34 man in een lokaal zit waar je amper met zijn allen in kunt...en iedereen door elkaar heen schreeuwt.. om er gek van te worden gewoon. Even dacht ik dat ik het verkeerde gebouw was binnen gelopen...dat ik terecht was gekomen in een of ander peuterspeelzaal! Als ik ergens een hekel aan heb dan is het wel aan mensen die niet fatsoenlijk kunnen wachten om iets te zeggen maar het gewoon door het lokaar heen schreeuwen in de hoop dat iemand er wat van kan verstaan. En als er in een klas van 34 man.. zo'n 25 dit doen.. tsja.. dan heb je een probleem.
Aangenaam, E.T is de naam! Zo had ik me beter voor kunnen stellen. Want in de loop van de week kwamen ze er dus achter dat ik getrouwd ben en een kind heb op mijn 21e en ik ben meteen de raarste wezen op aarde! Getrouwd? jij bent GEK! Een kind? Jeetje, heel je leven naar de klote! Ik zou dat niet kunnen, ik snap niet hoe jij het wilt doen..studeren met een kind. Ik hou van mijn vrijheid.. die wil ik niet verspillen. De raarste beweringen en argumenten werden mijn kant opgegooid. Alsof ik daar op zit te wachten natuurlijk!! Halloooooo, zie je dan niet dat ik helemaal niet om je mening gevraagd heb? Ja, ik ben getrouwd en heb een kind, JA ik heb daar zelf voor gekozen... (ik ben dus niet uitgehuwelijkt of per ongeluk zwanger geworden of getrouwd omdat ik per ongeluk zwanger werd hoor..ik zie ze al denken )! Mijn voorgevoel klopte voor een deel dus wel... ik ben niet in een peuterspeelzaal terecht gekomen, maar wel op een plek waar ik dus blijkbaar helemaal niet thuis hoor!!! Want ik ben raar, ik ben saai, ik ben gek en vooral, ouderwets! Hahaha.. ergens moet ik er wel om lachen, terwijl zij vinden dat ik saai en ouderwets ben... vind ik dat ze kinderachtig en hyper zijn..zo zie je maar hoe snel je iemand kunt beoordelen op gedrag! Want zeg nou zelf, de meeste zijn al rond de 20 maar kunnen geeneens een rustig gesprek voeren. Door de klas heen schreeuwen, boos worden als je geen gelijk krijgt, binnen komen en vertellen hoe zat je wel niet was de avond van te voren en dat je daarom zo gaar bent vandaag, dat je alles bij elkaar hebt gekotst en dat je elk weekend je geld verspilt aan feestjes, drank en drugs. Tsja, het is JOU leven, JOU keuzes, JOU geld.. dus ik bemoei me er niet mee, maar kom me aub niet vertellen dat juist IK de verkeerde keuzes heb gemaakt in mijn leven. Nu is het zo dat ik me meestal niets van zulke dingen aantrek... maar ik heb het gevoel dat ik van een andere planeet kom en even op doorreis ben op aarde. Begrijp me aub niet verkeerd want ook ik ga af en toe een keer uit, ook ik drink af en toe wat, vrienden komen vaak bij ons langs, ook WIJ genieten van het leven... maar blijkbaar zijn we raar omdat we gewoonweg niet de regels van: eerst studeren, daarna een baan, daarna een man, daarna trouwen en dan pas een kind volgen!!
Aangenaam, E.T is de naam... wie stapt er met mij de trein in? Misschien dat de 'doorreis' op aarde dan toch wat leuker wordt haha!
xx
reacties (0)