Ik ben net terug van de gynaecoloog waar we een bespreking hadden van de eerste testresultaten.
De gynaecoloog had enkel de resultaten van de testen die ze bij mij en mijn man hebben gedaan, maar die waren goed. Er is dus niets gevonden.
Volgens de gynaecoloog is de kans heel klein dat ze ook bij Kaan* iets gaan vinden, maar zijn resultaten waren nog niet binnen. Eind oktober zouden deze binnen zijn en dan moeten we dus terug langs gaan.
De gynaecoloog zei ook nog dat de kans dat zoiets zich opnieuw zou voordien bij een volgende zwangerschap quasi nihil is. Maar ja, wat zijn kansberekeningen? De afwijking die Kaan* had, is ook zeer zeldzaam, maar het moest ons toch maar weer overkomen.
Ik ben blij dat ze niets gevonden hebben bij ons, want ik was zo bang dat ik iets verkeerd had gedaan of gegeten waardoor Kaan* er nu niet meer is. Maar langs de andere kant is het maar moeilijk om te aanvaarden dat we gewoon brute pech hebben gehad. Waarom moeten net wij die brute pech hebben?
reacties (0)