Hoooooi Allemaal,
Hier maar effe een update van onze kant. Zat te kijken en zag dat ik alweer bijna 2 maanden niks geschreven had! Tja, betekend eigelijk alleen maar dat alles goed gaat!
Nog 3 weken en de kleine bink wordt 2! Wow, weer een jaar echt snel voorbij gegaan. Weet nog, vorig jaar was ik echt al veel eerder bezig met alles regelen en bedenken. Nu weten we nog niet eens wat we 'm geven en de uitnodiging moet ik ook nog effe bedenken. Scheelt, dit jaar doen we het toch niet zo groots, wat vorig jaar wel het geval was.
En z'n woordenschat gaat ook met de dag vooruit. Sinds kort zegt ie appel, (ba)naan en peer. Stonden we maandag in de supermarkt en zowel bij de aldi als de jumbo had de klant voor me bananen en appels op de band liggen en Damian mooi wijzen: "Appol, naan" Ah, superschattig. Echt trots ben ik dan.
En vorige week ook 10-minutengesprek gehad op het kdv. Ook zij hadden niet veel te melden. Gaat prima mee in de groep, speelt naast andere kindjes, slaapt en eet goed, alleen wel een echte dondersteen. Toen vroeg ik naar het luisteren (omdat dat thuis nog wel eens niet lukt) en ook dat doet 'ie opzich wel aardig. Alleen schijnt er wel eens een jochie op de groep te zitten die precies hetzelfde uitdagende karakter heeft en als die twee mekaar gevonden hebben is het hopeloos, vertelde ze. Whaha, moest er wel om lachen hoor, wist niet dat dat al op deze leeftijd speelde.
Nou, dan laat ik 't hier weer bij voor nu. Denk dat de volgende blog wel na z'n verjaardag zal volgen. De dag erna hebben we ook weer een afspraak bij het cb staan, dus eindelijk weer eens zien hoe meneer gegroeid is!
Oke en nog 2 foto's van m'n binkie dan.
reacties (0)