Toch wèl tv kijken...

Oke, best grappig dit. Zo af en toe stel ik een vraag hier over ontwikkeling o.i.d (voornamelijk wat Damian dat nog niet doet zeg maar) en zodra ik die vraag gesteld heb, binnen een paar dagen/weken gebeurd het ineens.

Zo stelde ik laatst ook de vraag over kindjes en de interesse in tv. Dit omdat Damian zich er geen bal voor interesseert. En dat vond ik niet eens erg, want er zal vast een tijd komen dat ik hem er achter vandaan moet slepen, haha. Nou waren we van de week al vroeg wakker (tenminste Damian eerst, dus ik ook) en ik zette de tv aan op ned.3. Toevallig was Bumba op en ja hoor, meneer stond zowaar aan de tv gekluisterd! Ik eregisteren een dvd'tje gedownload van Bumba en gister en vanochtend heeft hij er zowat 20 minuten naar zitten/staan kijken, haha.

Dus ik denk dat ik zo eens een vraag over (los)lopen ga stellen, misschien dat 'ie dat volgende week dan ook wel doet;)

Deze is van vanmorgen.

Bumba kijken:D

537 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mammie-van-levi

    Kijk hem nou staan!!! Stoere vent!!

  • mojo

    Leuke foto! Jolie kijkt al vanaf het begin naar alles op tv. Meestal speelt ze de hele tijd gewoon, maar tijdens de reclames is ze aan de buis gekluisterd haha..

  • Vero-85

    lief!!!!

  • flappie23

    hahaha grappoig tog

    xxx

  • mama drizzel

    haha geweldig!!! hier staat altijd rond 7.30 herhaling van sesamstraat erop en dan word hij helemaal wild in de bo springen en doen zo leuk

  • LoveMyFamily

    leuk he hier is dr ook eentje fan van bumba, normaal is het drama als ik haar bij mijn schoonmoeder achterlaat 's ochtends om te gaan werken... maar nu als bumba op is, heeft ze nog niet in de gaten dat ik ga hahha

  • vrouwtjetheelepel

    Haha, hier ook vreselijk fan van Bumba, achja als hij het leuk vind he.

  • mijn schatjes

    hahaha luca is er ook super zot vn bumba

  • Mamma van de Mooiste

    geweldig!

  • Legacy2009

    hihihihiihih schattig !

  • ,,My Precious Son,,

    Hahah leuk.. Hier ook een bumba fan..

  • mex

    Wat een schatje... leuke foto!

  • Annahs

    whahhahahaa schattig!! L.evy is helemaal gek van Nijntje en laat dan ook de hele wereld achter hem!

  • mamaloes21

    haha leuk he?! ik snap niet wat ze er aan vinden hier nog zo'n bumba fan:)