♥9 maand!

En vandaag is het alweer 9 maanden geleden dat ons kereltje ter wereld kwam. Jeetje, waar blijft de tijd?

In het begin denk je nog: Oh, leuk... Straks gaan ze zelf eten, brabbelen, kruipen, etc. Maar nou vind het ik het af en toe toch jammer dat het baby-baby er echt wel af is. Dat totaal afhankelijk zijn van je... Die tijd is ècht maar heel kort. Maar dat neemt niet weg dat het tóch wel steeds leuker wordt. Mijn kanjer, wat houd ik toch van hem.

En 9 maanden, dat betekend ook dat ik officieel ontzwangerd ben! Jajaja... Ik voel me vandaag ineens weer helemaal op en top ME van voor m'n zwangerschap... Nee, geen idee hoe of wat ik eigelijk zou moeten voelen, voel me al een hele tijd gewoon lekker in m'n vel, op een paar kilootjes na die er maar niet af willen. Maar als dat alles is, ben ik allang tevreden!

Op naar de 1 jaar!!!

486 x gelezen, 0

reacties (0)


  • saskia27

    Ja inderdaad, nog 3 maanden en dan 1 jaar alweer.... O ik snap je zo goed he! Intens genieten, maar ook een soort afscheidgevoel van het babybaby zijn! fijn weekend!
    xx

  • mamaloes21

    hey meid, het gaat snel he?! fijn dat alles goed gaat en die kilo's gaan er ook nog wel af hihi

  • falconer

    De tijd vliegt inderdaad! Geniet ervan, want (ik weet het 't klinkt cliche) voor je het weet zit 'ie op school. Snik..

  • baby love

    de tijd gaat echt snel ja!!!!

  • mijn schatjes

    ja het gaat heel snel eenmaal ze er zijn !!! ze zijn niet meer te missen in ons leven hè

  • mojo

    Ja wat gaat het hard! Ik mag nog 3 maanden "ontzwangeren" maar voel me al tijden weer prima. Gelukkig leek ik snel van die rothormonen af te zijn.
    Elke dag genieten he want voor je het weet gaat ie naar de kleuterschool! xx

  • mex

    ja de tijd vliegt echt voorbij!!!
    Laten we er dus maar extra goed van genieten!!!
    liefs mex

  • Mama-van-Aiden-en-IsaNora

    pff alweer 9 maand, haha hier ook bijna 9 maand ontzwangert maar of ik me dan ineens heel anders moet gaan voelen hihihi
    oh ja die kilootjes, wil er nog wel 10 af!
    xxx

  • Vero-85

    gaat echt zo snel he!!!!!hihihi ze worden lekker ondeugend nu.heerlijk

  • marjan1976

    Ja, het gaat supersnel. En als hij straks naar je toe kan kruipen is het ook heel leuk, dan kiest hij echt bewust waar hij heen wil, geweldig vind ik dat!

  • Annahs

    gaat snel allemaal he....

  • vrouwtjetheelepel

    Gefeliciteerd!!! En ach ja de kilo's gaan er meestal vanzelf wel af :-)