Hoi dames,
Ik ga nu dat toch echt mn eerste blog schrijven. ik loop al een tijdje rond met het idee om een blog te schrijven maar moest er nog echt even over nadenken wat ik er in wilde zetten..
Mijn vriend en ik hebben besloten om voor ons eerste kindje te gaan. Donderdag 16 juli heb ik mn laatste pil ingenomen en zondag 19 juli in mn menstruatie begonnen. Ik heb geen idee hoe mijn lichaam gaat reageren op het ontpillen en daarom is dit eigenlijk ronde 0.5. Ik wil deze ronde kijken hoelang mijn cyclus is. Wel ga ik gebruik maken van een ovu test om te kijken of ik een ei heb deze maand en wanneer die precies is.
Ik ben na het stoppen met de pil wel begonnen met het slikken van foliumzuur. Ik begreep van meerdere dames dat het een tijdje duurt voor het door je lichaam opgenomen is, dus kan ik dan maar beter meteen mee beginnen.
Mijn vriend is soms erg moeilijk. Hij is echt iemand van weinig woorden. Hij vind het bijvoorbeeld niet nodig om over kindjes te praten. Ik heb expess die foliumzuur pillen in de woonkamer liggen en ook de doosjes met ovu testen ligt nog in de woonkamer. Ik had gehoopt dat hij er iets over zou zeggen. Het aandringen van een gesprek er over helpt niet echt bij hem. Vind het soms wel moeilijk dat ik er niet altijd met hem over kan praten. Maar snap hem ook wel.. ik kan soms erg hard van stapel lopen als ik eenmaal iets in mn hoofd heb. haha.
Voor nu zit er in ieder geval niets anders op dan lekker van mn lieve vriend genieten en dagjes weg plannen. We hebben nog een sauna bon, die willen we gebruiken voor ik zwanger wordt, want daarna is hij niet meer geldig.. ;) Ook gaan we nog lekker uit eten en in september gaan we nog heerlijk 2 weken op vakantie. Ik hou jullie op de hoogte van mn ovutesten..
Liefs Maartje
reacties (0)