Schimmelinfectie?

 hallo dames ,

 hier weer een blog.

 ik werd vanacht wkkr wan pijn in en aan me vagina?

 ik kijken inme vagina zie ik iets wits???? korreligs gaat dr niet af?

 dus ik nog op internet gezocht en het kan een schimmel zijn en dat het best vaak voor komt bij zwangere vrouwen ??? iemand ervaring dr mee?

 heel de dag door jeuk draag ook geen onderbroek meer aleen een joging broek en zelfs geen inlegkruisjes .....

 goed schoon maken met lauw water las ik ...

 maar nu moet ik morgen naar me gyn  dus dan zeg ik het wel ff...

 maar als je dr aan zit zak ik door de grond door de pijn ...

 kan iemand mij zeggen hoe en wat....

 vind het best chanant......   :(

 sorry.......... kan dit kwaad voor de baby ben 36 weken zwanger en kan natuurlijk elk momment gebeuren ......!!!!

490 x gelezen, 0

reacties (0)


  • roswitha27

    Evers=ergers me iPad maakt zelf woorden grrrr

  • roswitha27

    Als je zwanger ben ben je vatbaarder ervoor ik heb het een paar weken gelee gehad, krijg je een vaginale pil en zalf voor 2x per dag... Maar ik ben er wel helemaal vanaf! Er is niets evers dan gruwelijke jeuk aan je kruis hebben pfffff oh ja ik deed er een natte washand op een koude maar de gyn. Zei dat het daardoor alleen erger werd de jeuk dus geen aanrader.. Oh ja en het is besmettelijk voor je man dus als je seks heb gehad en hij heeft ook jeuk kun je bij de huisarts ook voor hem een zalf halen!

  • MamaVan.J

    wat vervelend! hopelijk ben je er gauw vanaf, gewoon even melden bij de gyn of nu de dokter bellen. Dan krijg je er mischien vandaag al wat voor en dan ben je er sneller van af! liefs

  • bloempje-2

    dat is heel vervelend en idd een schimmelinfectie.
    Gewoon aan je gyn vertellen, die geeft je een zalfje of pilletje. zalfje kan ik niet tegen gaat het juist erger jeuken maar een pil werkte hier heel snel!
    Succes meid en hopelijk ben je er snel vanaf

  • *wondertje*

    heel vervelend is dat. gaat niet vanzelf weg. je krijgt vaak pil en zalf