Ben je een kersverse moeder en heb je een spaarzaam moment me-time? Kijk dan naar de serie 'The Letdown', een absolute aanrader als je nog heel erg moet wennen aan het moederschap. Hilarisch en heerlijk herkenbaar!
De Australische serie The Letdown gaat over Audrey, moeder van een 2 maanden oude baby. Ze komt bij een supportgroep voor jonge ouders waar ze enkele rare vrienden maakt met verschillende uitdagingen in hun leven.
Met: Alison Bell, Duncan Fellows, Sacha Horler
Trailer The Letdown
Op Netflix zijn er twee seizoenen te zien. Hier alvast een tipje van de sluier van seizoen 1:
Wil jij graag jouw verhaal over je bevalling, baby, vruchtbaarheidstraject of iets anders delen op BabyBytes? Dat kan via dit formulier. Wie weet staat jouw verhaal binnenkort (anoniem) op de site!
Ze is getrouwd met haar jeugdliefde en moeder van een zoon (2006) en een dochter (2009). Ze begon in 2017 als online redacteur bij BabyBytes en is sinds 2022 hoofdredacteur. Naast haar werkzaamheden voor BabyBytes.nl is ze ook eigenaar van het online platform de Club van ontaarde moeders.
Reageer op dit artikel
reacties (0)