Eind oktober is het zover: dan is het Halloween, een feest dat de laatste jaren steeds populairder wordt in Nederland. Ben jij al fan en weet je hoe je verkleed gaat? Deze moeder heeft nog een paar hilarische tips voor Halloween-kostuums voor moeders.
Stephanie Horman van de blog Modern Day Wonderland ergert zich aan al die vrouwenkostuums die steeds vaker de stempel ‘sexy’ meekrijgen in hun omschrijving. Of het nu om een dokterspakje, brandweer- of een Minion-pakje gaat, de vrouwenversie is altijd ‘sexy’.
Horman bedacht daarop kostuums voor moeders die heel makkelijk in elkaar te flansen zijn, omdat het uit kledingstukken en spullen bestaat die je als moeder vast en zeker in huis hebt liggen.
Op haar Instagram kun je meer inspiratie voor Halloween-verkleedkostuums vinden.
Wil jij graag jouw verhaal over je bevalling, baby, vruchtbaarheidstraject of iets anders delen op BabyBytes? Dat kan via dit formulier. Wie weet staat jouw verhaal binnenkort (anoniem) op de site!
Ze is getrouwd met haar jeugdliefde en moeder van een zoon (2006) en een dochter (2009). Ze begon in 2017 als online redacteur bij BabyBytes en is sinds 2022 hoofdredacteur. Naast haar werkzaamheden voor BabyBytes.nl is ze ook eigenaar van het online platform de Club van ontaarde moeders.
Reageer op dit artikel
reacties (3) Stuur een bedankje